w ,

Cechy charakteru niedojrzałego mężczyzny, które powinnaś znać aby go unikać

Wszyscy niedojrzali mężczyźni posiadają wspólne cechy charakteru. Powinnaś je dobrze poznać po to, aby wiedzieć jakich mężczyzn omijać. Poznaj cechy charakteru niedojrzałego mężczyzny.

# Szybko wpadają w złość o drobnostki

Dzieje się dlatego, że poprzez swoją niedojrzałość nie potrafią rozwiązywać swoich problemów.

# Są zazdrośni

Bardzo szybko stają się zazdrośni o wszystko, a wynika to z tego, że nie czują się bezpieczni oraz mają problemy z samoakceptacją.

# Nie potrafią rozmawiać

Przede wszystkim mają problem z komunikacją międzyludzką. Nie tylko nie potrafią dochodzić do porozumienia z innymi, ale również nie zdają sobie sprawy z tego, jak ważna jest ta umiejętność.

# Nie mają planów na przyszłość

Taki mężczyzna zapytany o plany na przyszłość, co najwyżej wzruszy ramionami lub nie będzie potrafił udzielić sensownej odpowiedzi.

# Nie lubią ludzi, którzy odnoszą sukcesy

Nie lubią ich tylko i wyłącznie z powodu ich sukcesów. Taka niechęć wywodzi się tylko z niedojrzałości.

# Są leniwi

Dojrzali ludzie wiedzą, że aby do czegoś dojść, potrzebna jest ciężka praca. Niedojrzali zaś będą siedzieć i czekać aż wszystko spadnie im z nieba.

# Ciągle „ żartują”

Ale ich żarty wcale nie są śmieszne. Jeżeli mężczyzna ciągle żartuje
w sposób, który obraża Cię, to znaczy, że jest bardzo niedojrzały.

# Nie biorą odpowiedzialności na swoje czyny

Dojrzały człowiek wie, że jeżeli wyrządziło się komuś przykrość, to należy przeprosić. Niedojrzały człowiek nigdy nie przyzna się do błędu, tylko będzie próbował odpowiedzialność przerzucić na kogoś innego.

# Nie dotrzymują słowa

Ludzie, którzy obiecują, ale nigdy nie dotrzymują słowa, nie potrafią brać odpowiedzialności za swoje słowa. A skoro nie potrafią, to świadczy tylko o tym, że są niedojrzali.

# Są niegrzeczni dla innych

To może być kelner, kasjerka czy ktokolwiek inny, kto stanie im na drodze. Takie zachowanie świadczy nie tylko o niedojrzałości, ale również o braku empatii.