w ,

Jeżeli Twój były, chce nadal się z Tobą przyjaźnić, to pewnie jest psychopatą

Wielu z nas słyszało pewnie zdanie „ale zostańmy przyjaciółmi”, które pada z ust osoby, która właśnie postanowiła zakończyć związek. Nie wydaje w tym nic złego, większość osób, które kiedyś z kimś zrywały, to mówi, ale nie koniecznie po to, aby faktycznie tymi przyjaciółmi zostać.

pixabay.com

Jeżeli jednak Twój były partner naprawdę chcę się z Tobą przyjaźnić, po zakończeniu związku, to może być to, delikatnie mówiąc, niezręczne.

Badania psychologiczne wyjaśniają, że osoba, która chce się z Tobą przyjaźnić, po zakończeniu związku, ma cechy narcystyczne i psychopatyczne. Taki człowiek chce pozostać Twoim przyjacielem nie dlatego, że nadal coś do Ciebie czuje czy zależy mu na Tobie, ale po to, aby mieć kontrolę na Twoim życiem i ostatecznie Tobą manipulować.

Taki skupiony na sobie egoista nie jest w stanie znieść faktu, że możesz mieć nowego chłopaka lub, że nie ma nad Twoim życiem kontroli. Dlatego właśnie będzie się przymilał, abyś zdecydowała się pozostać z nim w bliskim kontakcie.

Więc jeśli nie chcesz wpaść w tą pułapkę, którą próbuje zastawić na Ciebie Twój były, zaraz po zerwaniu zdystansuj się i ogranicz z nim kontakty.