w ,

Prosty przepis Słodkiej Zemsty na narcyzie

Może miałaś kiedyś do czynienia z mężczyzną o wyjątkowo narcystycznej naturze, który Cię mocno zranił, a teraz szukasz sposobu, jak się na nim odegrać.

Tu możemy Cię zaskoczyć, aby zemsta była, słodka wystarczy, że nie zrobisz absolutnie nic.

Odwróć się i odejdź

Osoby narcystyczne są uzależnione od skupiania na sobie uwagi, tej pozytywnej, jak i negatywnej. Twoje emocjonalne załamanie będzie działać na niego jak bateria, z której on będzie czerpał, podczas gdy ty będziesz się tylko bardziej pogrążać w rozpaczy. I tak jesteś zraniona, i masz mu wiele do powiedzenia, ale tego nie rób.

Osoby narcystyczne najbardziej na świecie boją się porzucenia oraz tego, że ktoś nie zwróci na nie uwagi. Więc, zamiast wdawać się w coraz to kolejne kłótnie, odwróć się i odejdź bez słowa.

Całkowicie urwij kontakt

Twoje odejście i nierobienie absolutnie niczego, aby się na nim odegrać, zostawi narcyza w głębokiej rozpaczy. Będzie rozmyślał godzinami i spowoduje to u niego zachwianie poczucia własnej wartości.

Urwanie kontaktu z takim człowiekiem pozbawia go możliwości żerowania na Twojej energii i jednocześnie się staję najlepszym sposobem na zemstę.