w ,

Oczaruj swoją drugą połówkę – 6 złotych rad dla miłości!

Dzisiejszy świat pędzi. Wciąż brakuje nam czasu, często od nadmiaru obowiązków mamy ochotę jedynie położyć się oddać się błogim objęciom Morfeusza. 6 złotych rad dla miłości. Związek może dotkliwie przez to ucierpieć.

Czasem wystarczą jedynie odrobina serca oraz zaangażowania, aby zadbać o drugą połówkę.

Napisz coś miłego

Szybkie „kocham Cię” napisane na karteczce z zapakowanymi kanapkami do pracy, pozwoli drugiej osobie poczuć, że o niej myślisz. Taki drobny, niespodziewany gest na pewno wywoła uśmiech, dzięki czemu dzień, rozpocznie się bardzo przyjemnie.

Mała rzecz, a cieszy

Pocałunek w policzek na „dzień dobry”, życzenie „udanego dnia w pracy” czy zrobienie śniadania, to niewymagająca recepta na sukces. Twój wybranek lub Twoja wybranka będą czuć, że są ważni w Twoim życiu, że chcesz dla nich wszystkiego, co najlepsze.

Chodźcie spać pogodzeni

Kłótnie w związku są zjawiskiem naturalnym. Ostra wymiana poglądów czy emocje kumulujące się od tygodni, muszą znaleźć swoje ujście. Kiedy już ochłoniecie, zawsze warto jest pogodzić się przez wspólnym położeniem się spać. „Ciche dni” są zabójstwem dla każdego związku, a dodatkowo istnieją, jako forma szantażu emocjonalnego.

Posiłek – czas dla was!

Wspólne jedzenie to celebracja chwili. Często się o tym zapomina. Jeśli macie taką możliwość, starajcie się jeść razem, choć jeden posiłek w ciągu dnia. Jest to czas na rozmowę, wymianę emocji oraz czas sam na sam. Nie spieszcie się, unikajcie oglądania telewizji czy przeglądania Internetu – skupcie się na sobie!

Siła komplementu

Miłe słowo, na każdym etapie związku, jest potężną siłą. Dlaczego? Poprawia samopoczucie, wyzwala hormony szczęścia – endorfiny, daje drugiej osobie poczucie, bycia wciąż w centrum zainteresowania. Nie muszą być to nieustanne komplementy. Liczy się szczerość i chwila, w której je wypowiesz.

Bliskość fizyczna

Nie zawsze musi być to seks. Czasem wieczorne przytulanie na kanapie, pocałunki lub trzymanie za rękę, pozwoli na zdjęcie napięcia z całego dnia. Fizyczność relacji buduje jej trwałość. Czujemy się również adorowani i ważni w oczach ukochanej osoby. Śmiało, podejdź teraz do swojej drugiej połówki i przytul ją. Na pewno poczuje się wspaniale, podobnie jak i Ty!