w ,

W jaki sposób nigdy nie zwracać na siebie uwagi mężczyzny, który się Tobie podoba

Kiedy ktoś Ci się podoba, to chciałabyś, aby się Tobą zainteresował. Niektórym kobietom przychodzi, to z łatwością, a niektóre muszą się trochę zainspirować od innych, aby osiągnąć swój cel. Niestety w tym wypadku cel nie uświęca środków, a my podpowiemy Ci, czego absolutnie nie robić, ponieważ możesz osiągnąć cel odwrotny od zamierzonego. Jak nie zwracać na siebie uwagi mężczyzny, który się Tobie podoba?

Bycie trudno dostępną

W naszym społeczeństwie utarło się przekonanie, że to mężczyzna jest zdobywcą i nie lubi, kiedy potencjalna zdobycz podsuwa mu się pod nos. Prawda jest jednak taka, że być może do pewnego momentu ta metod zadziała, ale pamiętaj, żeby nie przeciągać. Najlepiej jest być sobą od samego początku. Twój potencjalny partner na pewno wyczuje Twój prawdziwy charakter i jeśli mu się spodoba, to zaprosi Cię na randkę.

Chodzenie wszędzie tam gdzie On

Przez to zachowanie możesz go tylko wystraszyć i doprowadzić do sytuacji, kiedy on po prostu zacznie Cię celowo unikać.

Ciągłe wydzwanianie i smsowanie

Tego typu zachowanie, zamiast wzbudzić jego zainteresowanie Tobą, zacznie go od Ciebie po prostu odpychać. W pewnym momencie on się poczuje po prostu Tobą osaczony i zacznie unikać odpisywania na Twoje wiadomości, będzie próbował zmieniać swój status na „nieaktywny”, aż w końcu Cię po prostu zablokuje.

Próba zmiany wyglądu na bardziej podobny do jego ex

Chyba nie chcesz przypominać mu o jego nieudanych związkach. Skoro jego ex nie jest już jego partnerką, to znaczy, że coś to spowodowało, a Ty chcesz się do niej upodobnić?