Definicje

Administrator – operator strony internetowej dostępnej pod adresem www.mysli.pl

Treść – teksty, zdjęcia, grafiki przekazywane do Serwisu

Serwis – strony internetowe dostępna pod adresem www.mysli.pl

Użytkownik – osoba fizyczna która ukończyła 13 lat

Własność Intelektualna

Prawa autorskie do treści strony internetowej, grafiki i kodów należą do administratora strony mysli.pl, w związku z powyższym jest zabronione rozpowszechnianie, powielanie, dystrybucja, komunikaty publiczne, przekształcenia lub wszelkie inne działania, które można wykonać, wykorzystując treści zamieszczonych na stronie internetowej, poza pisemną zgodą administratora strony mysli.pl.

Administracja serwisu mysli.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy opublikowanych na portalu. Komentarze nie mogą zawierać treści wulgarnych, pornograficznych, reklamowych i niezgodnych z prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy, bez podania przyczyny.

Serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności za transakcje i umowy zawierane między użytkownikami mysli.pl a podmiotami partnerskimi, które są opisywane w serwisie. Serwis nie ponosi również odpowiedzialności za poprawność działania linków partnerskich.

Serwis nie ponosi również odpowiedzialności za treść publikowanych na stronie reklam w tym w szczególności bannerów, linków reklamowych i elementów interaktywnych.

Administracja serwisu mysli.pl stara się korzystać z najlepszych praktyk i traktować wszystkich Użytkowników w sposób uczciwy i otwarty. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies, w celu zapewnienia Tobie wygody podczas przeglądania stron portalu. Żadne pliki cookie wykorzystywane w naszych witrynach internetowych nie gromadzą informacji umożliwiających ustalenie tożsamości użytkownika.

Użytkownik nieodpłatnie udziela administratorowi serwisu mysli.pl, bezterminowej licencji do wykorzystania zamieszczonych przez siebie Treści na wszelkich polach eksploatacji oraz do dokonywanie modyfikacji, opracowań i tłumaczeń Treści oraz dowolne rozporządzanie zmodyfikowaną wersją przez administratora na wszelkich polach eksploatacji. Licencja ma charakter niewyłączny.

Właściciel strony mysli.pl nie ponosi odpowiedzialności za:

– wszelkie treści udostępniane przez użytkownika w serwisie mysli.pl. Odpowiedzialność tę ponosi Użytkownik.

– awarie infrastruktury telekomunikacyjnej, której świadczenia i usługi niezbędne są do korzystania z serwisu mysli.pl

– błędy w skrypcie serwisu, błędy w bazie danych aczkolwiek po ich zgłoszeniu usługodawca zobowiązuje się do dokonania wszelkich starań aby błędy naprawić/usunąć.

Korzystanie z serwisu mysli.pl jest równoznaczne z akceptacją warunków niniejszego regulaminu, który wchodzi w życie z dniem 1 grudnia 2016 roku.