w ,

Dlaczego kobiety czasami kłamią w związku?

W naszym społeczeństwie utarło się przekonanie, że to mężczyzna jest tym który kłamie czy zdradza. Okazuję się jednak, że kobiety kłamią równie często, jak nie częściej niż mężczyźni, ale robią to w zdecydowanie bardziej subtelny sposób.

Poniżej postaramy się przedstawić kilka powodów, dlaczego płeć piękna decyduję się na kłamstwo.

Nie chce Cię zranić

Zazwyczaj to kłamstwo zadaje ból osobie okłamywanej, najczęściej, wtedy kiedy wychodzi już na jaw. Z kobietami jest jednak inaczej. Może nie do końca uważa, że w czymś jest Ci do twarzy, ale z uśmiechem na ustach okłamuję Cię, bo nie chce, żeby Ci było przykro.

Chcą, aby ich kłamstwo było prawdą

Dokładnie jak w powiedzeniu, że gdy kłamiesz często, Twoje kłamstwo staję się prawdą. Tak bardzo czegoś pragną, że ciągle kłamią na ten temat, bo bardzo chcą, aby to w czym kłamią, było prawdą.

Nie ufa Ci

To proste. Nie chcę powiedzieć Ci prawdy o sobie, ponieważ boi się, że wykorzystasz to przeciwko niej. Skoro Ci nie ufa to, czy jest sens dalej ciągnąć tę znajomość.

Sprawdza Cię

Wymyśla historyjki, aby zobaczyć Twoją reakcję. Jak wypadasz w jej testach, jest dla niej wyznacznikiem, czy ma kontynuować relację z Tobą.

Manipuluję Tobą

I to doskonałe. Nie jest typem szarej myszki tylko pewną siebie kobietą i doskonale wie, czego chce. Używa kłamstw, aby przejąć emocjonalną kontrolę nad Tobą.

Nie widzi w tym nic złego

Nie widzi w tym nic złego, ponieważ nie wydaje jej się, że drobne kłamstewka mogą Cię zranić. A jeżeli ranią, to po prostu powiedz jej to.