w

Te zachowania pokazują, że On stracił zainteresowanie związkiem

Było idealnie. Nie widzieliście poza sobą świata i nagle.. coś się zmieniło. Zupełnie nie wiesz co, ale zauważasz, że Twój facet inaczej się zachowuje. Nie wiesz, jak wyjaśnić jego zachowanie. Doszukujesz się winy w sobie. Znasz to?

A może on po prostu stracił zainteresowanie, a Ty powinnaś odpuścić sobie kogoś, kto nie dba o Ciebie i Twoje uczucia? Te zachowania na to wskazują.

kryzys po trzech latach
Takie zachowania pokazują, że On stracił zainteresowanie związkiem / Pexels

Nie odzywa się pierwszy

Jeśli do tej pory to zawsze on dzwonił i pisał jako pierwszy, albo przynajmniej było to na podobnej stopie, a tym razem przestał… to znak, że coś tu nie gra. Najwidoczniej stracił zainteresowanie. Nie proś o jego atencję, nie zasłużył na Ciebie. Znajdź kogoś, kto będzie o Ciebie zabiegał.

Wymówka to jego drugie imię

Proponujesz już kolejne spotkanie,  on po raz kolejny ma kolegę ze złamaną nogą, któremu trzeba zrobić zakupy i obiad? A może znowu musi zostać w pracy po godzinach? „Pan wymówka” znajduje coraz ciekawsze wyjaśnienia, tylko po to aby wywinąć się od spotkania. Nie trać na niego czasu.

fot. Canva
Było idealnie. Nie widzieliście poza sobą świata i nagle.. coś się zmieniło. / Canva

Przyszłość? Tylko nie to

Wcześniej non stop rozmawialiście o przyszłości. Snuliście plany na przyszłe wakacje, na co odłożycie razem pieniądze, a nawet wybieraliście potencjalne imiona dla Waszych dzieci. Aż nagle TRACH! On się wycofał. Nie chce już rozmawiać na takie tematy. Ucina je dość szybko lub niegrzecznie kwituje, tylko po to, żebyś już przestała. Oj… coś tu jest chyba BARDZO nie tak.

Flirtuje z innymi

Kiedy wychodzicie do znajomych, zauważasz, że częściej rozmawia z innymi kobietami, niż z Tobą. Jest arogancki w stosunku do Ciebie, podczas gdy do każdej inny szczerzy zęby i tylko donosi drinki. Przecież to Ty jesteś jego kobietą, więc coś jest tutaj nie tak.