w

Nie bądź z kimś, kto wraca. Bądź z kimś kto zawsze jest obok

Na świecie istnieją dwa rodzaje mężczyzn. Ci, którzy są ze swoimi kobietami mimo wszystko oraz Ci, którzy wycofują się w chwili strachu, a potem wracają skruszeni. Nie warto pakować się w relację, w której występuje ten drugi. To wieczny Piotruś Pan, który nigdy nie dorośnie.

fot. Canva
Na świecie istnieją dwa rodzaje mężczyzn. Ci, którzy są ze swoimi kobietami mimo wszystko oraz Ci, którzy wycofują się w chwili strachu, a potem wracają skruszeni. / Canva

Mężczyzna powinien wiedzieć czego chce

Jeśli on co chwilę zmienia zdanie, raz chce z Tobą być, potem nie chce, a potem znowu chce, w jaki sposób macie stworzyć razem stabilny związek? Nie można co chwilę zmieniać zdania i liczyć na to, że druga strona będzie zawsze wracać i wracać, licząc, że facet się zmieni. Nie zmieni się. Jeśli zrobił coś, drugi, trzeci raz… zrobi i kolejny.

Nie każdy jest taki sam

Jeśli spotkałaś na swojej drodze faceta, który wciąż chciał wracać, a kiedy miał Cię za dużo – odchodził, musisz wiedzieć, że istnieją też Ci normalni, dla których stabilizacja to coś dobrego. Nie strasznego.

fot. Canva
Nie bądź z kimś, kto wraca. Bądź z kimś kto zawsze jest obok. / Canva

Są lojalni i wierni. Kochają mimo wszystko. Pracują nad sobą i związkiem, tylko po to, aby było między Wami lepiej. Widzą sens we wspólnej przyszłości, i chociaż może wielkie słowa są dla nich czasem przerażające, nie uciekają. Biorą je na klatę. Rozmawiają. Mówią o swoich obawach, ale trwają, bo miłość jest dla nich ważniejsza niż strach.

Nie wszyscy faceci to nastolatkowie, mieszkający z mamą i dostający na tacy wszystko to, na co mają ochotę. Są też Ci, którzy dostrzegają swoje błędy, uczą się na nich i chcą je naprawiać. Oni wciąż są, a nie bywają. A o to w związku chodzi najbardziej. Aby być. Bez przerwy.