w

Twój partner ma te cechy? Dbaj o niego – masz w domu skarb!

Przystojny, czuły, opiekuńczy, zaradny, w dobrej sytuacji zawodowej, a do tego wierny, oddany i pomocny. Jakie jeszcze cechy faceta zrobiłyby z niego ideał w Twoich oczach? Wszyscy wiemy, że ideały mają to do siebie, że… nie istnieją, a poza tym dla każdego ważne jest coś innego. Jeśli jednak Twój wybranek ma te cechy – to doskonały znak. Doceń go!

Fot. Unsplash.com

Wie, co lubisz i sprawia Ci drobne przyjemności bez okazji

Nawet jeśli jest to Twój ulubiony batonik ze stacji benzynowej, przez którą przejeżdżał, wracając do domu. Bez okazji przynosi Ci coś, co lubisz, robi spontaniczny masaż, czy podaje kubek, po który sięgasz. On po prostu Cię zna, lubi i szanuje, a także cieszy się tym, że Ty się cieszysz. To świadczy o dużym zaangażowaniu i o tym, że możesz na niego liczyć.

Lubi kontakt z Tobą i nie jest wymuszony

Odzywa się do Ciebie przed pracą, w trakcie i wracając do domu. Pyta, czy czegoś Ci trzeba, jak minął Ci dzień i słucha tego, co do niego mówisz. Nie musisz ścigać co dziesiątkami telefonów i smsów, by nawiązać z nim kontakt – on wychodzi naturalnie, spontanicznie i bez przymusu.

Szanuje innych, nie tylko Ciebie

Kiedy wiesz, że facet nie gra przed Tobą? Wtedy, kiedy w towarzystwie i wobec innych zachowuje się tak samo jak wówczas, gdy jesteście sam na sam – i to wtedy, kiedy nie wie, że go widzisz. Jeśli zawsze i wobec każdego zachowuje się tak samo, to świadczy o tym, że jest szczery! To bardzo dobry znak – szanuj go!