w

3 sygnały, które pokazują, że jesteś dla niego TYLKO jedną z opcji

Kiedy obserwujemy związek między dwojgiem ludzi, zazwyczaj zakładamy, że są razem ze względu na łączące ich uczucia. To naturalny sposób myślenia o relacjach i miłości. Ludzie wchodzą jednak w związki miłosne z różnych powodów. Czasami bywa to lęk przed samotnością, rozsądek, a czasami zwykłe wyrachowanie.

Jakie zachowania świadczą o tym, że nie jesteś tą jedyną, a tylko jedną z opcji?

Brak długoterminowych planów

Wiesz co będziecie robić w tym tygodniu, w następny weekend lub miesiąc. Jeśli jednak chcesz zaplanować coś bardziej odległego twój partner odpowiada wymijająco lub ucina temat. Podczas luźnych rozmów możesz również zauważyć, że po prostu nie jesteś uwzględniana w jego planach na najbliższe lata.

Nieznajomość rodziny i znajomych

Niektórzy mężczyźni bardzo szybko chcą się „pochwalić” swoją wybranką, inni czekają na odpowiednią okazję. Zawsze jednak, o ile kontakty danej osoby z rodziną są dobre, w naturalny sposób poznajesz jej bliskich. Jeśli przez dłuższy czas tak się nie dzieje, może to być sygnał, że twój partner nie widzi sensu w takich działaniach, bo po prostu… nie planuje z tobą przyszłości.

Nie czujesz, że jesteś najważniejsza

Kiedy jesteś tą jedyną najzwyczajniej w świecie to czujesz. Nie musisz doszukiwać się potwierdzenia uczuć i nie masz wątpliwości co do szczerości relacji. Codzienne zachowania, gesty, uwzględnianie cie w planach na przyszłość sprawiają, że wiesz jaka jesteś dla niego ważna. Jeśli nie zauważasz tego typu zachowań i ciągle nie wiesz na czym stoisz, to znak, że coś nie działa tak, jak powinno. Możesz tłumaczyć to nieumiejętnością okazywania uczuć, a możesz też… posłuchać swojej intuicji.

Nie tak łatwo zrezygnować ze związku, kiedy uczucie do drugiego człowieka już się u nas pojawiło, a nie ma ewidentnych powodów do rozstania. Nie warto jednak tkwić w relacji bez przyszłości, łudząc się, że jednak zakończy się happy endem.

Późniejsze rozstanie będzie bolało jeszcze bardziej, a do tego dojdzie poczucie zmarnowania czasu na nieodpowiednią osobę.