w ,

Miłość przychodzi do nas 3 razy

Mogłoby się wydawać to nieprawdą, bo przecież niektórzy tworzą w swoim życiu więcej niż tylko związki a miłość przychodzi do nas 3 razy.

Jednak nasze związki opierają o 3 rodzaje miłości, które dają nam inne doświadczenia na przyszłość.

Za pierwszym razem miłość wydaję się, być tą właściwą

Zazwyczaj przychodzi do nas, gdy jesteśmy bardzo młodzi. To ta pierwsza miłość, która wydaję się, być tą jedyną i tą na całe życie.

Mocno idealizujemy wtedy tę osobę, którą kochamy, pracuje w nas chemia, wydaję nam się, że nie możemy żyć bez tego człowieka, w którym zakochaliśmy się po raz pierwszy.

Za drugim razem miłość jest trudna

To jest ta miłość, z której powinniśmy wyciągnąć wnioski na przyszłość. Jest to miłość trudna taka, w której bardzo cierpimy, bo wiemy, że powinniśmy odejść, ale nie potrafimy.

Ten rodzaj miłości u niektórych ludzi może się powtarzać, ponieważ niektóre osoby nie potrafią wyciągnąć z niej właściwych wniosków na przyszłość. Myślą, że przecież teraz będzie inaczej, a jest dokładnie tak samo.

pixabay.com

Za trzecim razem miłość jest trwała

Ta miłość, którą najtrudniej jest znaleźć. Są i tacy, którzy twierdzą, że nie istnieje, a to dlatego, że zjawia się w najmniej oczekiwanym momencie.

Miłość, kiedy czujemy się idealnie w swoim towarzystwie, kiedy nie ma presji, aby udawać kogoś, kim się nie jest. Miłość trwała i prawdziwa, którą niestety łatwo przeoczyć.