w ,

Dopasowanie w związku na podstawie znaków zodiaku

Sekret udanego związku może być zapisany w znakach zodiaku. Tak przynajmniej twierdzą astrologowie. Czy Ryby powinny wchodzić w miłosną relację z Rakami? Czy Lwy powinny uważać na Skorpiony? Przeczytajcie poniższy artykuł i sprawdźcie sami!

Łączenie się w pary to najczęściej długi i skomplikowany proces. Nie raz zastanawiamy się, czy dana osoba będzie dla nas na pewno odpowiednia i czy powinniśmy ryzykować rozpoczynanie z nią poważnej relacji uczuciowej.

Okazuje się, że w podjęciu decyzji może pomóc nam horoskop partnerski.

Idealne pary

Najlepszą parą dla Barana będzie Wodnik. Oba znaki zodiaku są bardzo emocjonalne, lubią i potrzebują dużo ze sobą rozmawiać, zatracać się w sobie nawzajem.

Bliźnięta powinny rozglądać się najbardziej za Wagami. To właśnie z nimi zbudują trwały związek pełen zaufania, zrozumienia, miłości i przyjaźni.

Byk cechuje się silną osobowością. Podobnie jest z Koziorożcami. W przypadku tych znaków zodiaku może zadziałać nawet miłość od pierwszego wejrzenia.

Panny powinny zwrócić szczególną uwagę na Skorpiony. Oboje mają według astrologów wielką szansę powołać do życia niezwykle udany i szczęśliwy związek.

Osoby spod znaku zodiaku Raka kierują się głównie emocjami. Tak samo, jak Ryby. Stąd z pewnością będą doskonale się dogadywać. Zarówno w kwestii miłości i jeśli chodzi o prozę życia dnia codziennego.

Doskonała, wspólna zabawa, mnogość beztroskich chwil i kupa śmiechu. To wszystko czeka na Lwa, który dobierze się ze Strzelcem.

Pary, które nie będą do siebie dopasowane

Byk i Wodnik to dwa, odseparowane od siebie światy. Nie da się ich ze sobą praktycznie pogodzić. Dlatego ich związek z astrologicznego punktu widzenia nie jest zalecany.

Co prawda Barany i Ryby początkowo mogą się sobą zauroczyć, ale romantyczny start znajomości szybko się kończy. Ich osobowości nie przystają absolutnie do siebie. Niczego ponad romans z tego nie będzie

jak-zaczac-zyc-po-rozstaniu-od-razu
pexels.com

Dla Bliźniąt, Koziorożec to najgorszy wybór. Jest możliwa między nimi przyjaźń, ale nic ponadto.

Panny i Strzelce będą musieli włożyć naprawdę sporo zaangażowania, energii i cierpliwości, by stworzyć udany związek. W końcu dla Panien ważny jest w życiu porządek i zdrowie, a dla Strzelców nałogi mogą być naprawdę niebezpieczne.

Rak to znak wodny, który identycznie jak Waga, posiadaj predyspozycje do popadania w skrajności. Te dwa miłosne bieguny będą się bardziej odpychać niż do siebie przyciągać.

Lew oraz Skorpion dysponują żywym, wybuchowym temperamentem. A kiedy do ognia doda się jeszcze więcej ognia, rezultaty mogą być nieciekawe…