w

3 zachowania, które pokazują, że jemu naprawdę na Tobie zależy!

Kiedy zaczynasz z kimś randkować zazwyczaj przepełniają cię pozytywne emocje i swego rodzaju ekscytacja. W pewnym momencie pojawia się też niepewność. Czy coś z tego wyjdzie? Czy zawsze będzie tak kolorowo jak teraz?

Często zadajesz sobie też pytanie, czy jemu na pewno zależy. Czułe słowa i zapewnienia dotyczące miłości są urocze i miłe, ale to nadal tylko słowa. Odpowiedź, czy jemu zależy znajdziesz natomiast w jego zachowaniu.

O jakich zachowaniach mowa?

Staje w twojej obronie

Kiedy ktoś traktuje cię niesprawiedliwie, obraża lub krytykuje, możesz liczyć na jego wsparcie. W sytuacji dla ciebie trudnej nie jest bowiem w stanie stać z boku i po prostu czekać na rozwój wydarzeń. Chce dla ciebie jak najlepiej, dlatego kiedy widzi, że ktoś cię rani nie przejdzie wobec tego obojętnie. Potrafi przeciwstawić się również osobom szczególnie mu bliskim, takim jak rodzina lub przyjaciele, jeśli ci nie traktują cię z szacunkiem.

Masz w nim prawdziwego sojusznika i razem tworzycie zgrany duet.

Zawsze znajduje dla ciebie czas

Jeśli na początku znajomości musisz przełykać gorycz rozczarowania, bo umówione spotkania są przekładane lub odwoływane, nie wróży to nic dobrego. Jeśli jemu naprawdę na tobie zależy to zawsze znajdzie choć odrobinę czasu, żeby z tobą porozmawiać lub się spotkać. Nawet w najbardziej zabiegany dzień wyśle ci miłą wiadomość, zadzwoni lub wygospodaruje godzinę na spotkanie.

Nie zaniedbuje swoich obowiązków, ale nigdy nie masz poczucia, że poświęca ci czas dopiero wtedy, kiedy zrobi wszystko inne. Jesteś na podium jego codziennych planów.

Zobacz: 4 filary udanego związku. To musisz wiedzieć o swoim partnerze!

Dąży do twojego szczęścia

Im więcej czasu ze sobą spędzacie, tym lepsza jest wasza wiedza o sobie nawzajem. Skoro twój partner już wie, co sprawia ci radość, a co doprowadza do łez, będzie chciał to wykorzystać. Postara się wywołać uśmiech na twojej twarzy i to wcale nie poprzez drogie prezenty, czy modne w tym sezonie wycieczki.

Poznasz, że mu na tobie zależy, jeśli będzie zapamiętywał twoje osobiste upodobania i marzenia. Mogą być to najdrobniejsze gesty, ale będą świadczyć o tym, że przed ich wykonaniem poświęca czas na zastanowienie się i dobiera je specjalnie dla ciebie.

Dążenie do szczęścia to jednak nie tylko wesołe i romantyczne chwile. Osoba, której na tobie zależy, znając twoje słabości nigdy celowo nie sprawi ci przykrości. Twoje cierpienie będzie bowiem dotkliwe również dla niej.