w ,

Silna kobieta potrafi powiedzieć sobie stop! Kilka słów o tym, kiedy mężczyzna docenia kobietę… zbyt późno

Kiedy kobieta naprawdę kocha potrafi wiele zrobić w imię miłości. Czasem słyszy, że jest za dobra i popełnia błąd, bo nie zostanie to docenione. Jeśli jednak taka jest jej natura, czy musi zmieniać się, bo tego wymaga od niej otaczający świat? W końcu prawdziwie kochający mężczyzna powinien ją docenić taką jaką jest.

Co dzieje się kiedy to nie następuje?

Daje szanse i obserwuje

Silna kobieta nie obraża się i nie walczy desperacko o uznanie ze strony partnera. Daje z siebie dużo, bo tak właśnie widzi miłość. Naturalne jest dla niej to, że dba o ludzi, którzy są jej bliscy. Jeśli jednak widzi coraz mniejszą wzajemność z drugiej strony i ma poczucie, że tylko ona „ciągnie” ten związek, zaczyna uważną obserwacje. Mówi o tym, co czuje i daje szansę, jednocześnie bacznie przyglądając się poczynaniom partnera.

Zna swoją wartość

Czy dawanie szansy wielokrotnie się powtarza? Absolutnie nie! Silna kobieta zna swoją wartość, więc nie będzie pokornie znosiła lekceważenia, braku zainteresowania lub stawiania jej ciągle na drugim planie. Tkwienie w jednostronnej relacji jest nie dla niej.

Nie obawia się samotności, bo wie, że może stworzyć związek oparty na właściwych dla niej wartościach. A nawet jeśli nie stanie się to zbyt szybko, lubi siebie na tyle, że wybierze bycie samą niż tkwienie w marnej relacji bez przyszłości.

Nie czeka w nieskończoność! Potrafi zakończyć związek, w którym jest niedoceniana

Kiedy mężczyzna orientuje się, że swoim zachowaniem zaprzepaścił związek, zazwyczaj próbuje odbudować relację. Zaczyna się starać i zapewnia o swojej miłości. Silna kobieta wie jednak, że to tylko słowa, za którymi do tej pory nie stały równie piękne czyny. Kiedy jej cierpliwość zostaje wyczerpana, jest już za późno za odbudowę relacji.

Czas, kiedy wylewała morze łez bezpowrotnie mija. Na jej twarzy pojawia się uśmiech i z werwą zaczyna kolejny rozdział w swoim życiu.