w ,

Jak przywiązać do siebie mężczyznę? Przeczytaj!

To, że zdobyłaś swojego ukochanego mężczyznę i tworzysz z nim udany związek, nie oznacza, że powinnaś spocząć na laurach i przestać pracować nad trwałością tej relacji.

Jeśli nie dbamy odpowiednio o miłość, to może się ona szybko wypalić. Poznaj 5 cennych wskazówek, które pomogą ci przywiązać do siebie faceta na długi, dłuuugi, dłuuuuuugi czas.

1#

Aby dać swojemu wybrankowi pewność, że kochasz tylko i wyłącznie jego i nie myślisz o innych facetach, musisz go przynajmniej raz na jakiś czas pochwalić. Zapewniaj przy różnych okazjach partnera, że doceniasz go takim, jakim jest i, że twoja miłość w stosunku do jego osoby nie słabnie nawet na sekundę. Kilka prostych słów wypowiedzianych choćby dwa, trzy razy w miesiącu może mieć zbawienny wpływ na trwałość waszej relacji. W końcu kto z nas nie lubi słuchać o sobie miłych rzeczy?

2#

Zaskakuj go jak najczęściej. Kiedy między wami pojawi się nuda, a rutyna przezwycięży ekscytacje z bycia razem, cóż…nie zwiastuje to dla was nic dobrego. Oczywiście stabilność i przewidywalność jest bardzo ważna, ale równie istotne są spontaniczne zachowania i sytuacje. Niespodziewany wypad za miasto? Prezent z okazji braku okazji? Niecodzienny pomysł na wspólne spędzenie czasu wolnego? To działa!

3#

Motywuj swojego mężczyznę do działania, inspiruj go, zachęcaj do podejmowania trudnych decyzji. Musi on wiedzieć, że wspierasz go we wszelkich staraniach, i że zawsze może na ciebie liczyć. Obojętnie, co by się wydarzyło. Po prostu zachowuj się tak, aby twój partner czuł, że twoje serce jest pełne miłości, zrozumienia i cierpliwości, i że w pełni akceptujesz jego wybory.

4#

Nie zapominaj wychwalać przed nim wszystkich swoich zalet. Niech pamięta, jak wyjątkowa jesteś i jakie ma szczęście, że trafił właśnie na ciebie. Nie krępuj się, mów wprost, co udało ci się osiągnąć w pracy, jak pochwalono lub nagrodzono cię za jakiś sukces. Zdrowy egoizm może być także zdrowy dla twojego związku. Nie wierzysz? No to chociaż spróbuj! Gwarantujemy, że to dobra recepta dla związku.

5#

W niektórych poradnikach możemy przeczytać, że dobrym sposobem na przywiązanie do siebie partnera na dłuższy czas jest dozowanie mu seksu. Nie jest to jednak skuteczna metoda. Wręcz przeciwnie, może doprowadzić do skutków odwrotnych, niż oczekujemy. Mężczyzna, który wie, że od jego zachowania zależy to, czy w danym dniu skończycie w łóżku, może poszukać sobie alternowanego wyjścia z tej sytuacji, czyli znaleźć sobie kochankę. Miłość fizyczna zawsze bardziej spaja i wzmacnia związek.