w ,

Jeżeli Twój partner posiada te 5 cech charakteru. Nie pozwól mu odejść!

Wraz z wiekiem zmieniają się rzeczy, których szukamy w naszych potencjalnych partnerach. Na początku pewne cechy nas przyciągają ale z czasem zdajemy sobie sprawę, że wplątaliśmy się w toksyczny związek bez przyszłości który kończy się bolesnym rozstaniem.

Po takim miłosnym zawodzie często zmienia się na postrzeganie tego co chcemy od nasze przyszłego partnera.

Czego zatem chcemy? Jakiś cech charakteru u drugiego człowieka powinniśmy szukać aby być szczęśliwi?

Poniżej spróbujemy podpowiedzieć Wam jakie cechy charakteru powinien mieć ktoś z kim moglibyśmy spędzić resztę życia.

1# Konsekwencja

Jeżeli spotykasz się z kimś kto nie jest konsekwentny w swoich działaniach to prędzej czy później będziesz miał tej osoby kompletnie dosyć. Na kimś kto ma problem z konsekwencją nie można polegać. Czasem fajnie jest gdy partner jest spontaniczny i potrafi ryzykować ale na dłuższą metę nie będzie to dobrze funkcjonować. Jeżeli spotkasz zatem na swojej drodze człowieka konsekwentnego to staraj się zatrzymać go przy sobie.

2# Sukces

Nie chodzi tu wyłącznie o pozycję i pieniądze. Osoba, która potrafi odnosić sukces to osoba, która doskonale wie czego chce w życiu. Taki człowiek nie zmienia co chwilę swoich decyzji oraz jest odpowiedzialny za to wszystko co w życiu osiągnął.

3# Potrafi słuchać

Umiejętność wysłuchania innego człowieka nie jest taka prosta. Większość ludzi uwielbia słuchać tylko swojego głosu albo nie są kompletnie zainteresowani tym co masz im do powiedzenia. Dodatkowo osoba, która potrafi słuchać potrafi również okazywać szacunek drugiemu człowiekowi. Związek przecież na szacunku powinien się opierać.

4# Potrafi okazywać uczucia

Niektórzy okazują więcej uczuć a inni mniej. Nie ma w tym nic złego pod warunkiem, że nie jest to osoba, która okazuje czułość tylko w sypialni. W okazywaniu uczuć nie chodzi tylko o słowa ale przede wszystkim o czyny. Szukaj kogoś kto potrafi przytulić czy pocałować Cię nie tylko podczas intymnych zbliżeń.

5# Wierzy w Ciebie

Wszyscy mamy w sobie jakiś potencjał, który możemy wykorzystać. Szukaj kogoś kto ten potencjał w Tobie potrafi dostrzec i wspierać Cię na drodze Twojego rozwoju.