w

3 pomysły na niecodzienną randkę

Jesteście ze sobą już jakiś czas. Na tyle długo, że spacerki po parku czy brzegiem morza, w blasku zachodzącego słońca niespecjalnie są już czymś atrakcyjnym. Jednak nie można dać się rutynie! Atmosferę w związku warto podsycać nawet małymi, codziennymi gestami. Od czasu do czasu nie zapomnijcie wyjść na randkę, niezależnie od tego, jak długi jest staż waszego związku.

Podsuwamy 3 pomysły na oryginalne spędzenie czasu we dwoje!

Odrobina adrenaliny dla wzmocnienia ciśnienia

Nic nie przełamuje rutyny lepiej niż wyzwanie dla dwojga. W poszukiwaniu wrażeń możecie wybrać się razem na tor kartingowy lub na wyprawę quadem, na ściankę wspinaczkową czy przejażdżkę konną. Nic nie wzmacnia więzi bardziej niż wspólne przeżycia. Nutka rywalizacji (w celach rozrywkowych) także nie zaszkodzi!

Kolacja w ciemności

Gdy jeden ze zmysłów osłabnie, wyostrzają się inne. Jeśli nie boicie się ciemności, wybierzcie się na kolację w ciemności. W dużych miastach bez problemu znajdziecie lokale, które oferują taką usługę. W takich okolicznościach wyostrzy się wam apetyt nie tylko na potrawy ze stołu!

Sentymentalna podróż do wspomnień

Każda para ma jakieś wyjątkowe wspomnienia, do których chętnie powraca. Jeśli przed wami jest ważna rocznica (np. 5,10,15 lat razem), możecie wybrać się w sentymentalną podróż śladami tych wspomnień. Pamiętacie, gdzie byliście na wakacjach po raz pierwszy razem, albo gdzie padło wyznanie miłości? Spróbujcie odtworzyć taką randkę z przeszłości.

Emocje i wspomnienia gwarantowane!