w ,

To odstrasza każdego faceta

W naszym społeczeństwie mamy pewne wspólne standardy na temat tego, co nas w innych odrzuca. Są to rzeczy związane z zachowaniem lub wyglądem.

Niestety te standardy różnią pośród mężczyzn i kobiet. Nie zawsze to, co odrzuca kobiety od mężczyzn działa tak samo w drugą stronę. Z kolei kobiety też zachowują się w pewien sposób, który może odrzucać od nich mężczyzn.

Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, jak nie powinnaś wyglądać i zachowywać się, jeżeli chcesz pozostać atrakcyjna.

Zbyt mocny makijaż

Mężczyźni lubią kobiety o naturalnej urodzie. Nie ma nic złego w podkreślaniu swojego naturalnego piękna delikatnym makijażem. Problem pojawia się, gdy malujesz się tak, aż zaczynasz wyglądać, jak inna osoba.

Zbyt dużo alkoholu

Nikt nie lubi opiekować się kompletnie pijanym człowiekiem. Trochę alkoholu do dobrej zabawy nie zaszkodzi, ale musisz pamiętać, żeby potrafić wypić ostatniego drinka i nie pozwolić sobie na doprowadzenie się do takiego stanu, w którym nie masz nad sobą kontroli.

Zaniedbane włosy

Kobiece włosy są dla mężczyzn ważnym elementem kobiecej zmysłowości. Nie zapominaj o zadbaniu o nie przed wyjściem z domu.

Materialistyczne podejście

Mężczyzn przyciągają kobiety mądre i zaradne. Nie lubią natomiast tych, które całym swoim zachowaniem pokazują, że jedyne, na czym im zależy to pieniądze i luksus. Uważaj, że takie kobiety są płytkie i chcą angażować się z nimi w poważny związek.