w

Czy mężczyźni naprawdę wolą zołzy?

“Mężczyźni lubią zołzy, dlatego nie mam szans!” – jeżeli jesteś dość spokojną osobą, pewnie nieraz pomyślałaś podobnie. Sądzisz, że aby stworzyć udany związek z wymarzonym mężczyzną, powinnaś być ostrzejsza, bardziej zdecydowana, mieć więcej temperamentu, odrobinę bezczelności, a to wszystko powinno być doprawione odrobiną nonszalancji i buty? Niekoniecznie!

Czy mężczyźni faktycznie wolą zadziorne kobiety?

fot. Pixabay.com

Zdecydowana, ale uczuciowa

Wiele pań o spokojnym usposobieniu uważa się za niezbyt atrakcyjne dla mężczyzn. Uważają, że gubi je brak temperamentu, przez co są… nudne. Bycie przebojową gwiazdą towarzystwa nie jest jednak wcale wymogiem.

To nieprawda, że mężczyźni na partnerki wybierają wyłącznie zołzy! Lubią kobiety zdecydowane, mające własne zdanie, potrafiące radzić sobie w trudnych sytuacjach, a przy tym samodzielne.

Istotne jest jednak przy tym również to, by kobieta była uczuciowa i opiekuńcza. Najbardziej atrakcyjne jest połączenie cech kobiety wrażliwej i uczuciowej z silną i potrafiącą tupnąć nogą, gdy zachodzi taka potrzeba.

Duży temperament i odrobina buty to cechy, które wiele pań bierze za punkt odniesienia i stara się tak zachowywać. W wielu przypadkach niestety wychodzi to dość wulgarnie, co przynosi efekt zupełnie odwrotny do zamierzonego.

Dlatego jeśli nie masz natury temperamentnej rockmanki, nie staraj się być taka na siłę. Mężczyźni o wiele bardziej docenią Twoją spokojniejszą naturę i szczere zachowanie, niż próbę kreowania się na kogoś, kim nie jesteś!