w ,

Takie zachowania mogą świadczyć o tym, że Twój partner chce odejść

Kiedy zostajemy zdradzeni, odczuwamy niewyobrażalny ból. Nagle coś, co budowaliśmy czasem przez wiele lat, rozpada się w jedną chwilę. Ktoś, kogo kochaliśmy i komu ufaliśmy, okazuję się zupełnie innym człowiekiem. Bardzo trudno nam się z tym pogodzić. Boimy się, że nigdy już nie będziemy w stanie nikomu zaufać.

Czasem jednak okazuję się, że partner, który prędzej czy później znajdzie sobie kogoś nowego może zdradzać to swoim zachowaniem. Na co więc powinniśmy zwrócić uwagę, aby oszczędzić sobie bólu i łez.

Poniżej przedstawiamy pewne zachowania, które mogą poprzedzać odejście ukochanej osoby.

Nowe nawyki, trudne do wyjaśnienia

Zaczyna przejawiać pewne zachowania, które nie są dla niego typowe. Zauważasz zmiany w jego zachowaniu i nie jesteś w stanie, powiedzieć skąd się wzięły.

Nie chce spędzać z Tobą czasu

Dostrzegasz, że Twój partner nie jest już tak jak kiedyś zainteresowany spędzaniem czasu z Tobą. Woli wychodzić z przyjaciółmi lub nawet znikać na kilka dni, choć wcześniej tego nie robił.

Nie nawiązuje kontaktu wzrokowego z Tobą podczas rozmowy

Wcześniej, kiedy rozmawialiście, zawsze patrzył Ci w oczy, a teraz jego wzrok ciągle gdzieś ucieka. To powinien być jasny sygnał dla Ciebie, że Twój partner coś ukrywa.

Więcej się kłócicie

Zdecydowanie częściej się kłócicie. Zauważasz wręcz, że Twój partner zaczyna być poirytowany na sam Twój widok.

Osłabła namiętność

Odnosisz wrażenie, że Twój partner stał się chłodny w relacji z Tobą, a Wasze życie intymne praktycznie zanikło.

Przestaje z Tobą rozmawiać

Kiedyś potrafiliście rozmawiać godzinami i zwykle to on inicjował Wasze rozmowy. Teraz masz wrażenie, że gdyby mógł, to nie odzywałby się do Ciebie wcale.

Czujesz się odtrącany

Zaczynasz dostrzegać w jego zachowaniu takie sytuacje, które pokazują, że Twój partner już nie chce, abyś był/była częścią jego życia.

Stał się bardzo samolubny

Kiedyś to Wasze wspólne sprawy były dla niego najważniejsze, a dziś dostrzegasz, że zaczął myśleć tylko o sobie.

Chowa telefon

Wcześniej jego telefon mógł leżeć na wierzchu i nie przeszkadzało mu, że zobaczysz, kto do niego dzwoni, teraz jednak bardzo pilnuje, aby Jego telefon nie wpadł przypadkiem w Twoje ręce.

Nie angażuję się w związek

Całą odpowiedzialność za Wasz związek przerzucił na Ciebie. Nie jest zainteresowany ani zaangażowany tak jak kiedyś.