w

Rocznicowe prezenty od serca!

Zbliża się wasza rocznica związku lub ślubu i jak co roku zastanawiasz się, co wręczyć drugiej połówce w ramach prezentu? Pamiętaj, że w związku dwojga ludzi najważniejsza jest bliskość i pamięć o drugiej osobie, a nie wartość materialna prezentu. Te 3 drobiazgi sprawdzą się (prawie) zawsze.

Życzenia spisane swoimi słowami

Za co kochasz swoją drugą połówkę? Wymień jej najważniejsze zalety i to, co sprawia, że jest dla Ciebie wyjątkową osobą. Jeśli nie masz duszy poety, nie musisz silić się na zapisywanie tego wierszem. Szczera, płynąca prosto z serca proza, także w formie listu lub monologu jest warta o wiele więcej niż wymyślna rymowanka. Trudno o upominek bardziej od serca niż właśnie ciepłe, prawdziwe słowa uznania!

Kartka z życzeniami w formie pierwszej strony gazety

Jeżeli jednak chcesz sprawić partnerowi czy partnerce coś niecodziennego, możesz zamówić (lub stworzyć samodzielnie w programie graficznym) pierwszą stronę gazety, która w całości będzie poświęcona tej wyjątkowej osobie. Jej zdjęcie na okładce, nagłówek poświęcony jej, a obok tego – piękne życzenia prosto z serca. To wspaniała, oryginalna pamiątka na lata.

Zestaw dla dwojga

W związku i w małżeństwie sprawdzą się także prezenty, z których skorzystać może oboje partnerów. Zestaw kąpielowy, elegancka bielizna, akcesoria, voucher do SPA dla dwojga – to proste sposoby na to, jak spędzić wspaniałe chwile razem, wspominając najpiękniejsze momenty i racząc się przy tym kieliszkiem wina.