w

Poznaj znaczenie rzeczy, które często Ci się śnią

Ludzie od wieków starają się wyjaśnić znaczenie snów, i rzeczy które się im śnią. Niektórzy nawet przeglądają senniki, ponieważ wierzą, że w niektórych snach można doszukać się tego, co ma przynieść nam przyszłość.

Prawda natomiast jest trochę inna. Nasz mózg jest tak skonstruowany, że podświadomość wysyła nam pewne obrazy, gdy śpimy, które zazwyczaj odzwierciedlają nasze lęki czy problemy. Poznaj, o czym mogą świadczyć niektóre z nich.

Spadanie

Pewne wiele razy Ci się śniło, że spadasz. Ten rodzaj snu może świadczyć o tym, że boisz się stracić kontrolę nad swoim życiem. Przeanalizuj czy w ostatnim czasie nie wydarzyło się coś, co pozbawiło Cię kontroli nad jakimś aspektem Twojego życia.

Wypadające zęby lub śmierć

Kiedy śnią Ci się wypadające zęby, to być może skumulowało się w Tobie dużo negatywnych emocji. Mózg wysyła Ci takie obrazy we śnie dlatego, że gdy się złościsz, często zaciskasz szczęki.

Kiedy śni Ci się śmierć bliskiej osoby, to oznacza, że z jakiegoś powodu jesteś pełen lęku o tę osobę lub bardzo boisz się zmian, które mają się wydarzyć.

Porażka na egzaminie lub publicznym wystąpieniu

Tego typu sny śnią się nie tylko uczniom czy studentom, ale również dorosłym, którzy wszelkie egzaminy mają już dawno za sobą. Kiedy śni Ci się coś takiego, to najprawdopodobniej miałeś tego dnia wiele napięć i kładąc się spać, byłeś mocno zestresowany.

Ciąża

Śni Ci się ciąża? Może przyśnić się nie tylko kobietom. Ciąża może oznaczać coś nowego, co dojrzewa w Tobie. Może to jakaś radykalna zmiana w twoim życiu, nowy projekt w pracy albo remont mieszkania.