w ,

Pierwsze zwierzę, które zobaczysz zdradzi Twoje najmocniejsze strony

Czy na pewno wiesz wszystko o sobie i swojej osobowości, najmocniejszych stronach? Spójrz na obrazek i nie zastanawiając się zbyt długo, wymień pierwsze zwierzę, które wpadło Ci w oko.

Tygrys

Tygrys symbolizuję energię i władzę. Masz osobowość lidera i łatwo odnosisz sukcesy. Nie kroczysz za tłumem, jesteś ambitny i pracowity.

Orzeł

Na pierwszym miejscu stawiasz dobro innych. Jeżeli uważasz, że ktoś został nie słusznie oskarżony, zawsze się wstawisz za tą osobą. Można na Tobie polegać.

Pies

Pies jest uosobieniem lojalności i intelektu. Masz dużą potrzebę sprawiedliwości i zawsze o nią walczysz. Doprowadzasz wszystkie swoje zamiary do końca.

Słoń

Honor i prestiż. Tak można w skrócie określić tego, kto zobaczył na obrazku słonia jako pierwsze zwierzę. Masz niesamowitą wiedzę i jesteś wysoko ceniony przez innych.

Wiewiórka

Jesteś osobą z niesamowitymi pokładami energii. Jesteś zawsze aktywny i masz dużą zdolność przewidywania faktów, co pomaga Ci w życiu codziennym oraz zawodowym.

Żaba

Jesteś zawsze zrelaksowany i spokojny. Nigdy nie działasz w pośpiechu ani nie ulegasz presji. Jesteś dobrym przyjacielem, który zawsze wysłucha i wesprze dobrą radą.

Ryba

Masz świetną intuicję, której zawsze ufasz i która często chroni Cię przed niechcianymi wydarzeniami. Jesteś osobą, która bardzo ceni sobie swoją prywatności i zawsze trzymasz powierzane Ci sekrety w tajemnicy.