w

5 rzeczy, które musisz zrobić w te święta

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas w roku. Niezwykła atmosfera, pyszne jedzenie, rodzinne spotkania. Te ostatnie mogą być w tym roku ograniczone z racji pandemii koronawirusa. Nie zmienia to jednak faktu, że Boże Narodzenie i tak może być piękne! Warto w tym roku spędzić je wyjątkowo.

Przedstawiamy Ci 5 rzeczy, które naszym zdaniem koniecznie trzeba w te święta zrealizować. A wszystko po to, by było pięknie i radośnie.

święta
Fot. Unsplash.com

1. Zamów catering świąteczny

To jest bardzo trudny rok dla branży gastronomicznej. Wiele restauracji zbankrutowało, a te które zostały nierzadko ledwo zipią. Jednak ich kreatywność nie zna granic! Właściciele i pracownicy lokali dwoją się i troją, by ratować biznes. Na pewno mnóstwo restauracji będzie sprzedawać świąteczny catering. Co powiesz na to, aby zamówić taki do siebie do domu? Nie dość, że wspomożesz branżę gastronomiczną, to jeszcze zaoszczędzisz masę czasu. Brzmi super, prawda?

2. Wyluzuj się… w kwestii sprzątania

W większości polskich domów przed świętami wykonuje się świąteczne porządku. Sprzątanie w każdym zakamarku, mycie okien. To zajmuje masę czasu i nerwów. A gdyby tak w tym roku tak wyjątkowo odpuścić?

3. Zrób sobie noc serialową

Święta to przecież dni wolne od pracy. W tym roku to aż 3 dni (poza Wigilią), gdyż po drugim dniu świąt mamy niedzielę. A to oznacza mnóstwo czasu na oglądanie seriali. Zrób sobie netflixową noc. Ty, seriale i dobre jedzonko. Na drugi dzień możesz przecież spać i spać.

4. Odpuść spotkania z nielubianą rodziną

W tym roku masz powód! Pandemia koronawirusa! Nie trać czasu na spotkania z ludźmi, za którymi nie przepadasz. Pomyśl, jak piękne będą to święta.

5. RÓB TO, CO CHCESZ

Spędź te święta tak jak sobie tego życzysz. Nie rób nic wbrew sobie. Chcesz leżeć? Leż! Chcesz jeździć na rowerze? To super! Do niczego się nie zmuszaj. To Twój czas.

Zobacz także: 4 sposoby na gorszy dzień