w

Żonaty, znaczy więcej wart? Dlaczego podobają nam się zajęci mężczyźni? 

Dla wielu kobiet obrączka noszona przez ich mężów to pewna gwarancja tego, że inne nie będą się nim interesować, bo jest zajęty. Teoretycznie więc żonaty mężczyzna nie powinien stanowić obiektu ich aspiracji – w końcu jego serce należy już do wybranki. W praktyce jednak… obrączka często traktowana jest jak swoisty „znak jakości”.

Skoro jest żonaty, to znaczy, że był tego wart! Dlaczego jeszcze żonaci mężczyźni cieszą się powodzeniem?

Jest sprawdzony!

Jeżeli mężczyzna ma żonę, to znaczy, że jest dobrym partnerem i materiałem na ojca i głowę rodziny. „Zakręcenie się” wokół takiego faceta zdaje się dawać poczucie bezpieczeństwa i stabilności.

Ale… pamiętaj, że jeżeli zostawi żonę dla Ciebie, być może i Ciebie spotka ten sam los w przyszłości i zostaniesz przez niego porzucona dla innej. Albo nie zostawi żony – a wtedy próżny Twój trud i tylko narazisz się na opinię tej, która rozbija rodziny. Tak czy siak – nie opłaca się!

Relacja z nim pozostawia swobodę

Żonaci mężczyźni to często również atrakcyjny obiekt westchnień dla kobiet, które niekoniecznie chcą wchodzić w stałą relację. Jeśli będziesz tą drugą, masz jakąś pewność, że w razie, gdy będziesz chciała zakończyć relację, on nie będzie stwarzał problemów. Poza tym – nie musisz tłumaczyć się z tego, gdzie i z kim wychodzisz. To swobodny, luźny układ.

Zakazany owoc smakuje lepiej!

Często również zwracamy uwagę na żonatych z czysto ambicjonalnych powodów – bo zakazany owoc smakuje lepiej. Niekoniecznie więc chodzi o to, by go zdobyć, a zdobywać. Udało się, bo zwrócił na Ciebie uwagę? Udowodniłaś sobie, że wciąż jesteś atrakcyjna i potrafisz zdobywać atrakcyjnych mężczyzn!