w

Jesteście razem, ale osobno? Te sytuacje mogą o tym świadczyć!

Kiedyś byliście jak papużki nierozłączki. Zawsze i wszędzie chodziliście razem, nie odstępowaliście się na krok. Z czasem jednak spontaniczne buziaki i przytulaski zdarzały się coraz rzadziej. Z jednej strony – nic strasznego, po prostu dopada was rutyna.

Z drugiej jednak, jeśli większość czasu spędzacie osobno, prawdopodobnie się od siebie oddalacie.

Tych 5 sygnałów może świadczyć o tym, że jesteście razem, ale… jednak osobno.

Powroty do przeszłości i wypominanie sobie złych rzeczy

Jeżeli w waszej relacji miało miejsce jakieś wydarzenie, które odcisnęło na niej piętno, czasem trudno o nim zapomnieć i wracanie do tego tematu jest dość zrozumiałe. Gorzej, jeśli takie wydłubywanie przewinień z przeszłości dotyczy drobiazgów i ma na celu sprawienie przykrości partnerowi. Coś tu ewidentnie nie gra!

Bierna agresja

Docinki na każdym kroku (zdecydowanie nie te sympatyczne), ironiczne uśmieszki, krytyka każdej czynności, irytacja, gdy druga połówka prowadzi samochód/kosi trawę/smaży naleśniki. Takie zachowanie na dłuższą metę wykańcza psychicznie i zdecydowanie świadczy o tym, że coś jest mocno nie tak.

Szukanie wrażeń u boku innych osób

Masz ochotę zrobić coś nowego, szalonego. W tych planach nie uwzględniasz jednak partnera. Szukasz wrażeń u boku kolegów i koleżanek. Gdy pomyślisz, że miałabyś to robić z nim, czujesz, że to zdecydowanie nie ta bajka. Uwaga!

Patrzenie w przyszłość w pojedynkę

Kiedyś myśląc o przyszłości, patrzałaś oczami was dwojga. Z czasem jednak coraz częściej zaczęłaś łapać się na tym, że myślisz o swojej, a nie o waszej przyszłości. Ups, chyba oddaliliście się od siebie za bardzo!

Brak chęci wprowadzenia zmian

Niezależnie od tego, co kładzie się cieniem na waszej relacji… nie macie ochoty tego zmieniać. Mija dzień za dniem, tydzień za tygodniem i nie dzieje się zupełnie nic, co mogłoby poprawić wasze relacje.