w

5 zachowań na pierwszej randce, które pokazują, że lepiej w to Nie brnąć!

Jeśli masz za sobą nieudane związki zapewne niejednokrotnie zastanawiałaś się gdzie popełniasz błąd. Czy przyciągasz nieodpowiednich dla siebie mężczyzn?

A może przejawiasz pewne cechy charakteru, które utrudniają zbudowanie trwałej relacji? Nie chcąc znowu przeżywać rozczarowań, przyjrzyj się jak zachowuje się mężczyzna na pierwszej randce. Już wtedy możesz ocenić czy to właściwa dla ciebie osoba!

Jakie zachowania mężczyzny dają sygnał, że nie warto kontynuować znajomości?

Obraźliwie komentuje innych ludzi

Pewne powiedzenie mówi, że człowieka poznasz po tym, w jaki sposób wypowiada się na temat innych. Warto poobserwować jaki stosunek do ludzi ma nowo poznany mężczyzna. Czy traktuje ich z szacunkiem, czy może cały czas słyszysz kąśliwe i obraźliwe uwagi? Pamiętaj, że podobny stosunek niebawem może przejawiać względem ciebie.

Przechwala się i bezustannie opowiada o sobie

Dobry związek wymaga wzajemnej uwagi. Już na pierwszej randce zobaczysz, czy mężczyzna jest prawdziwie zainteresowany twoją osobą. Jeśli z uwagą słucha tego, co masz do powiedzenia, wszystko jest na dobrej drodze. Kiedy jednak ciągle opowiada o sobie, dodatkowo przechwalając się, być może trafiłaś na osobę, która uwielbia pławić się w czyimś uwielbieniu i komplementach. Czy na pewno tego chcesz?

Prowadzi pogawędki przez telefon

Czasami zdarza się, że musimy odebrać telefon, nawet, jeżeli sytuacja temu nie sprzyja. Może to być ważna wiadomość lub chęć sprawdzenia, czy dana osoba nie potrzebuje naszej pomocy. Jeśli jednak twój towarzysz ucina sobie długie pogawędki nie zważając na to, że siedzisz obok, zdecydowanie nie działa to na waszą korzyść.

Ciągle opowiada o swojej byłej

Pierwsza randka to idealny moment, aby dowiedzieć się co nieco o drugiej osobie i w miłej atmosferze spędzić wieczór. Z pewnością nie jest to czas na szczegółowe opowiadanie o swoich problemach, czy relacjonowanie przebiegu swoich poprzednich związków. Jeśli mężczyzna, z którym się spotkałaś opowiada o swojej byłej, prawdopodobnie to znak, że nie zamknął jeszcze poprzedniego etapu swojego życia.

Ma niewybredne żarty

Spotkanie pełne dobrych żartów i śmiechu to idealny poprawiacz nastroju i sygnał, że randka się udała. Zupełnie inaczej jest kiedy po żartach swojego towarzysza czujesz się obrażona lub po prostu zażenowana. Nie zawsze wszystko da się wytłumaczyć stresem. Jeśli zamiast śmiać się czujesz wstyd, że ktoś obok może was usłyszeć, zdecydowanie nie będzie wam po drodze.