w

Za te 5 rzeczy, silna kobieta Cię nigdy nie przeprosi!

Kim jest silna kobieta? To kobieta, która bardzo dobrze zna swoją wartość, silna kobieta nie boi się podążać za swoimi marzeniami i celami, nie boi się też mówić tego, co naprawdę myśli. Silna kobieta bardzo dobrze wie, za co powinna, a za co nie powinna przepraszać.

fot. unsplash.com

Co to w ogóle znaczy, że kobieta jest silna? Czy jej siła tkwi w mięśniach, a może w czymś zupełnie innym?

Odpowiedź jest prosta, jej siła jest jej charakter i osobowość. Kobieta, która jest silna jest asertywna oraz nie jest i nigdy nie będzie podatna na wpływy z zewnątrz. Jeśli spotkasz silną kobietę, powinieneś mieć świadomość, że nigdy nie przeprosi za następujące rzeczy.

#1

Nie przeprosi za swój sukces, ponieważ doskonale wie, że sama ciężko na niego zapracowała. Jesteś zazdrosny, że jej się udało? Nie oczekuj skromności z jej strony, a jeśli nie potrafisz tego zaakceptować no to jest już Twój problem.

#2

Nie będzie przepraszać za swoje szczęście. Jest szczęśliwa i chętnie pokazuje to całemu światu, nie wstydzi się swojego szczęścia i nie lubi go ukrywać.

#3

Nie będzie przepraszać innych ludzi, jeśli nie wygląda idealnie, ponieważ bardzo dobrze zna swoją wartość i nie wierzy w sztuczne pochlebstwa, ponieważ wie, że jeśli ktoś ci schlebia, zwykle oznacza to, że ma coś złego do powiedzenia lub czegoś od Ciebie chce.

#4

Nie będzie przepraszać za bycie singlem. Jest sama, bo widocznie chce być sama i nie ma za co nikogo przepraszać. Silna kobieta nie wybierze byle kogo, a jeśli już kogoś znajdzie stanie u jego boku bez wahania.

#5

Nie będzie przepraszać za to, że jest piękna, inteligentna, pewna siebie, ma dużo pieniędzy itp., bo to są rzeczy, za które nie musi przepraszać.