w ,

Osobowość. Nasz kolor oczu wiele o niej mówi!

Podobno oczy są zwierciadłem duszy. Faktycznie jest tak, że to na oczach skupiamy pierwszą uwagę, kiedy z kimś rozmawiamy. Oczy są także bardzo ważnym elementem w ocenie atrakcyjności danej osoby.

Ale to nie wszystko. To jakiego koloru są nasze oczy, może też wiele powiedzieć na temat naszej osobowości.

Brązowe

To najpopularniejszy kolor oczu wśród ludzi. Osoby o jasnobrązowych oczach są grzeczne, niezależne i opiekuńcze. Są bardzo oddane i nawet niewielkie rzeczy są w stanie ich uszczęśliwić. Niestety bardzo często kierują sercem, a nie rozumem, a to czasem może przysparzać im problemów.

Czarne

Jest to niesamowicie rzadki kolor oczu. Osoby o czarnych oczach są bardzo odpowiedzialne i lojalne. Są bardzo pracowici i ambitni, niekiedy za bardzo.

Szare

To urodzeni przywódcy o bardzo wysokim poczuciu własnej wartości. Są bardzo stabilni emocjonalnie, nigdy nie dają się ponieść emocjom, co sprawia, że często odnoszą sukcesy.

Piwne

Uwielbiają przygody i są duszami towarzystwa. Nie potrafią działać rutynowo oraz wiecznie szukają nowych pomysłów. Czasami nie potrafią zapanować nad złością.

Zielone

Osoby o zielonych oczach żyją na maksa. Tak jak intensywny jest kolor ich oczu, tak samo intensywne jest ich życie. Kiedy popadają w negatywny nastrój, mogą zarażać nim osoby wokół siebie.

Niebieskie

Są to osoby o niespożytej energii. Są zabawni i potrafią rozbawić wszystkich wokoło. Są zawsze lojalni i oddani swojej drugiej połówce. Chłopak o pięknych błękitnych oczach to idealny kandydat na męża.