w , , ,

Zwierzę, które zobaczysz jako pierwsze, mówi wiele o Twojej osobowości

Kot

Kot oznacza, że cierpisz na deficyty wolnego czasu i nie możesz się doczekać wakacji. Kiedy pracujesz, to najlepszym momentem w ciągu dnia jest ten, kiedy wreszcie wracasz do domu i możesz oddać się ulubionym zajęciom.

Pies

Masz grono wiernych przyjaciół i z nimi możesz naprawdę wiele. Nie zawsze potrafisz działać samodzielnie i zapominasz, że ludzie potrafią zawodzić. Ty natomiast nie zawiodłeś jeszcze nikogo.

Lew

Nie można Ci się oprzeć. Nawet w niemodnych ciuchach wyglądasz zjawiskowo. Przyciągasz ludzi jak magnes. Ludzie Cię adorują, ale mogą być też zazdrośni.

Koń

Czujesz jakby, coś ciągle Cię ograniczało. Czujesz, że nie dajesz już rady ze wszystkim, ale musisz uzbroić się w cierpliwość.

Łabędź

Wszystko wokół wydaje Ci wspaniała i patrzysz na ludzi jakby przez różowe okulary. Łabędź przykuł Twoją uwagę jako pierwszy dlatego, że jesteś po prostu zakochany.

Pingwin

Przypatrz się jeszcze raz dokładnie. Naprawdę widzisz na obrazku pingwina? Przecież nie ma tu żadnego pingwina. Cóż, jeżeli faktycznie go widzisz o wszystko wina Twojej bujnej wyobraźni, poprzez którą zdarza Ci postrzegać też ludzi wokół Ciebie.