w

Wskaż fałszywą rodzinę. Ten psychotest zdradza, jak postrzegasz innych

Wariant, który wybierzesz, nie jest kwestią przypadku. Według autorów to, co widzimy, zależy w dużej mierze od naszego emocjonalnego nastawienia. W tym konkretnym przypadku: indywidualnego stosunku do małżeństwa i założenia rodziny. Nie wszyscy widzimy się w tej roli.

W tym przypadku wszystkie rozwiązania są dobre, ale każde oznacza coś zupełnie innego. Wrażliwość liczy się tu bardziej, niż sprawny wzrok.

Która z tych rodzin jest według ciebie fałszywa?

playbrain.me

1#

Jeżeli to pierwszą rodzinę na obrazku wskazałeś jako fałszywą, to wiesz jak wiele miłości i ciepła są w stanie wytworzyć bliscy sobie ludzie. U innych cenisz sobie hojność i pomoc. Lubisz otaczać się ludźmi, którzy chcą i potrafią pomagać.

2#

Jeżeli wskazałeś drugą rodzinę jako fałszywą, to posiadasz przede wszystkim dobrą naturę i jesteś osobą godną zaufania. Małżeństwo i rodzina są dla Ciebie najważniejszymi wartościami w życiu. Cenisz ludzi, którzy mają podobną do Twojej hierarchię wartości.

3#

Jeżeli wskazałeś trzecią rodzinę jako fałszywą, to oznacza, że jesteś osobą, dla której jej najbliżsi są najważniejsi i bardzo się o nich troszczysz. Cenisz ludzi, którzy potrafią okazywać szacunek i troskę innym.