w , , ,

Symbol, który wybierzesz, powie Ci, na jakim etapie życia się obecnie znajdujesz

Nasze życie dzieli się na pewne etapy. Na początku są to etapy naszego rozwoju od niemowlęcia do dorosłości, które później przechodzą w fazy bardziej związane z rozwojem naszej emocjonalności i duchowości.

Nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, na którym etapie się znajdujemy, przez co czasem zdarza się, że decydujemy się na coś, na co niekoniecznie jesteśmy gotowi.

Dzięki pewnym obrazkom, które są w stanie pokazać, co siedzie głęboko w nas możemy, Ci podpowiedzieć, na którym etapie swojego życia aktualnie jesteś.

1# Etap atlety

Najbardziej niedojrzały etap życia człowieka. Jeżeli wybrałeś ten właśnie symbol, to oznacza, że w tej chwili jesteś bardzo skupiony na sobie, a Twoja postawa jest wręcz narcystyczna. To jest etap, kiedy nie dostrzega się potrzeb ludzi wokoło, a wręcz nie chce się dostrzegać. Pomimo tego, że jest to etap bardzo egoistyczny, jest człowiekowi też bardzo potrzebny, ponieważ podczas tego etapu możemy dowiedzieć się, kim naprawdę jesteśmy i czego chcemy.

2# Etap wojownika

Ten etap cechuje się większą dojrzałością niż poprzedni. Podczas tej fazy życia człowiek uczy się, że wszystkie jego działania mają swoje konsekwencje. Poprzez konsekwencję dostrzega także potrzebę bycia odpowiedzialnym. Etap wojownika jest etapem, kiedy najwięcej się uczymy oraz zdobywamy ogromne doświadczenie życiowe.

3# Etap deklaracji

Jest to bardzo wymagający etap w życiu człowieka. W poprzednim człowiek uczył się odpowiedzialności za swoje działania, a teraz w chodzi w czas, kiedy przyjmuje odpowiedzialność za nowe życie. Ten etap słusznie kojarzy się z rodzicielstwem, kiedy decydujemy się założyć rodzinę i zdajemy sobie sprawę z ogromnej odpowiedzialności, jaka ciąży na nas jako rodzicach.

4# Etap duchowy

Jest to etap, kiedy uświadamiamy sobie, że na świecie jest o wiele więcej niż tylko rzeczy materialne. Relacje, pozycja czy dobrobyt to wszystko uważamy za dobre, ale chcemy więcej. Podczas tego etapu człowiek zaczyna szukać sposobów jak się wyciszyć i nawiązać więź z matką naturą. Zdajemy sobie wtedy sprawę, że wszystko, co ma swój początek, ma też swój koniec.