w

Kilka sposobów, aby dostawać w związku wszystko to, czego pragniesz!

Chcesz, żeby twój mężczyzna był zaradny, pomagał ci i darzył szacunkiem? Zapewne niejednokrotnie oceniasz jego charakter, ale być może nie wiesz, że ty również masz wpływ na zachowanie, jakie prezentuje.

Poznaj kilka sposobów, dzięki którym zaczniesz otrzymywać od drugiej osoby to, czego pragniesz.

Mów otwarcie o swoich oczekiwaniach

Nigdy nie czekaj, aż ktoś domyśli się, czego od niego oczekujesz. To, co dla ciebie wydaje się oczywiste, wcale nie musi takie być dla drugiej osoby. Nie stosuj aluzji i innych zawiłych sposobów, żeby zwrócić uwagę na konkretny temat.

Żeby otrzymywać to, czego chcesz, musisz przede wszystkim mówić wprost o swoich oczekiwaniach. Zapomnij o nieśmiałych prośbach. Zamiast tego konkretnie powiedz co jest dla ciebie ważne.

Zauważaj i doceniaj to, co sprawia ci przyjemność

Słowo „dziękuję” ma olbrzymią moc. Sprawia, że ktoś czuje się doceniony i ma energię, aby wciąż wywoływać uśmiech na twojej twarzy. Nie traktuj więc miłych gestów swojego partnera jako coś oczywistego i niewartego uwagi. Chcąc, żeby nigdy się nie zmienił zauważaj i doceniaj wszystkie te zachowania, które sprawiają ci przyjemność.

Jeśli chcesz, żeby ktoś miał daną cechę to mu ją… nadaj

Wykorzystaj w swoim związku odrobinę psychologii i nadaj swojemu partnerowi cechę, którą chcesz żeby przejawiał. Mówiąc mu, że jest zaradny i wszystko świetnie załatwia, sprawisz, że nie będzie chciał stracić takiej opinii i… dokona wszelkich starań, aby być właśnie taki, jak mówisz.

Nie gódź się na półśrodki

Zastanów się co jest dla ciebie kluczowe w związku i trzymaj się swoich zasad. Wcale nie musisz wybierać pomiędzy mężczyzną, który ma świetny charakter, a tym, z którym łączy cię prawdziwa chemia. Jeśli nie znalazłaś połączenia tych dwóch opcji, najprawdopodobniej poznanie prawdziwej miłości jest dopiero przed tobą.

Chcąc mieć to, czego chcesz, nie rezygnuj ze swoich pragnień, przygnieciona wizją samotności. Wykaż się cierpliwością, a wyjdzie ci to na dobre.