w

Już go zdradzasz, choć wcale o tym nie wiesz

Kiedy doświadczamy zdrady ze strony ukochanej osoby możemy odczuwać podobne emocje do tych, które towarzysza nam, kiedy umiera nam ktoś dla nas bardzo bliski. Zdrada jest w dzisiejszych czasach jedną z głównych przyczyn rozpadu związków. Czy zdrada zaczyna się w momencie fizycznego kontaktu z inną osobą czy może zaczyna się już wcześniej?

fot. unsplash.com/mrwong

Powiedzmy sobie wprost, zanim zdradzisz partnera fizycznie dochodzi do tak zwanej zdrady emocjonalnej, która polega na tym, że zaczynasz odczuwać silniejszą więź z przyjacielem lub kolegą z pracy. Czy można zdradzać kogoś emocjonalnie i nie być tego świadomym? Okazuje się, że tak.

Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się po czym poznać, że powoli wkraczasz w emocjonalną relacje z kimś innym.

Rozmawiasz z nim na takie tematy, które powinny pozostać wyłącznie między Tobą a Twoim partnerem

Kiedy tworzymy związek to jego fundamenty opieramy na bezpieczeństwie i zaufaniu. Czy przypadkiem nie zdarza Ci się ostatnio częściej rozmawiać na intymne tematy z przystojnym kolegą z pracy, choć są to kwestie, które do tej pory poruszałaś tylko z partnerem?

Ciągle myślisz, kiedy w końcu go spotkasz

Ubierasz się ładniej i staranniej wykonujesz makijaż, ponieważ masz nadzieję spotkać tego kolegę z pracy lub przyjaciela? Do tej pory dbałaś o wygląd tylko dla swojego partnera, ale ten ostatnio widuje Cię częściej w dresie niż w sukience, a z drugiej strony wyglądasz świetnie, gdy wiesz, że jest szansa na spotkanie z tym drugim.

Ukrywasz rozmowy i smsy z kolegą przed swoim partnerem

Kiedy rozmawiasz przez telefon z kolegą to wychodzisz do innego pokoju, ukrywasz maile i smsy oraz niechętnie pozwalasz korzystać swojemu partnerowi z Twojego telefonu. To bardzo wyraźny znak ostrzegawczy, że z tym kolegą zaczyna łączyć Cię coś więcej niż tylko przyjaźń.