w

6 znaków, że On nie będzie Cię traktował tak jak na to zasługujesz

Wiele singielek twierdzi, że w dzisiejszych czasach bardzo trudno jest znaleźć prawdziwego mężczyznę. Co to właściwie oznacza, że mężczyzna jest prawdziwy? A może to kobiety spowodowały, że współczesny mężczyzna zachowuje się tak a nie inaczej?

Pomimo tego, cały czas szukamy u mężczyzn pewnych cech charakteru, które są dla nas ważne. Z drugiej strony powinnyśmy tez zwracać uwagę na te cechy, które niekoniecznie chciałybyśmy, aby nasz partner posiadał. Istnieją też pewne zachowania u mężczyzn, które mogą pokazać nam, że taki facet nie będzie traktował nas tak jakbyśmy sobie tego życzyły.

fot. kadr z filmu „Lady Bird”

Poniżej przedstawiamy cechy charakteru u mężczyzn, których powinnyśmy omijać szerokim łukiem.

Jest władczy

Taki mężczyzna wydaje się atrakcyjny, ponieważ już na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie pewnego siebie. Uważaj jednak na takiego typa, ponieważ on bardzo szybko może przejąć nad Tobą kontrolę. Taki mężczyzna nie będzie pytał Cię o zdanie tylko będzie wydawał Ci polecenia.

Jest niecierpliwy i szybko się irytuje

Jeśli zauważysz, że nowo poznany mężczyzna szybko się irytuje i jest niecierpliwy to nie trać na niego swojego czasu. Cierpliwość jest bardzo ważną cechą charakteru zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Jeżeli irytują go drobne rzeczy teraz to za chwile zaczniesz irytować go Ty.

Jest uparty

Jakie to urocze, gdy facet z uporem zabiega o Twoje względy. Uważaj, ponieważ ten upór może na końcu spowodować, że będziesz musiał robić tylko to czego on chce.

Jest leniwy

Nie chodzi tutaj i ciągłe przesiadywanie na kanapie przed telewizorem czy niechęć do wykonywania pracy. Chodzi tutaj o mężczyznę, który jest zbyt leniwy, aby wykazać się zaangażowaniem w ewentualny związek z Tobą.

Nie jest wrażliwy

Jeżeli ten mężczyzna nie jest wrażliwy i nie odczuwa współczucia względem krzywdy innych na Twoje emocje też pozostanie niewzruszony.

Jest niestały

Takiemu mężczyźnie niestety nie można ufać. Taki typ potrafi na początku być czarujący i wiele nam obiecuje, jednak żadnej z obietnic nie dotrzymuje.