w

4 sygnały, że wciąż warto dać temu związkowi szansę

Stworzenie trwałego i szczęśliwego związku wymaga obustronnego zaangażowania. Czasami zdarza się, że długo czasu potrzeba, aby znaleźć tą właściwą osobę, z którą będziemy chcieli dzielić życie. Nawet, kiedy już jesteśmy z kimś w długoletnim związku zdarzają się wzloty i upadki, czasami jest dobrze i rozumiemy się bez słów a czasami mamy wrażenie, że kompletnie nie potrafimy się dogadać.

problemy w związku
Fot. Pexels.com

Bywa i tak, że po pewnym czasie zaczynamy się od siebie oddalać i czujemy jakby to uczucie, które kiedyś przyciągnęło nas do siebie powoli gasło. Czy w tej sytuacji mamy dalej tkwić w związku? Skąd mamy wiedzieć, czy to chwilowy kryzys czy może znak, że musimy się rozstać.

W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na pytanie czy związek, w którym jesteś warto ratować czy może już nie.

Twój partner nie chce z Ciebie rezygnować

Niezależnie od tego jak ciężko się między Wami zrobiło, Ty cały czas widzisz, że twój partner jednak próbuje się starać. Jeżeli tak jest to nie poddawaj się. W sytuacji, kiedy nie poddaje się pomimo trudności to warto o tę miłość zawalczyć.

Możesz się otworzyć przed partnerem

Pomimo tego, że przeżywacie kryzys, ciągle się kłócicie i po motylach w brzuchu nie zostało śladu Ty możesz się całkowicie otworzyć przed swoim partnerem bez obawy, że zostaniesz wyśmiania. To jest bardzo mocny znak mówiący o tym, że łączy Was szczególna więź i warto ratować ten związek.

Ciągle Ci zależy

Pomimo tego, że on ostatnio ciągle doprowadza Cię do szału to Tobie wciąż zależy. Skoro Ci zależy to ciągle jest nadzieja, że sprawy prędzej czy później wrócą na właściwy tor.

Jesteście najlepszymi przyjaciółmi

Podobno te związki, które zaczynają się od przyjaźni są najbardziej trwałe. Jeżeli Wasz związek wkroczył na drogę przyjaźni to zdecydowanie jest wart ratowania.