w ,

5 cech kobiet, które irytują każdego mężczyznę

Pamiętacie książkę „Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus”? Jej autor, John Gray, twierdzi, że parom tak trudno stworzyć szczęśliwy związek, ponieważ istnieje wiele istotnych różnic między płciami. Ich wzajemne uświadomienie może jednak pomóc w stworzeniu udanej relacji.

No to nie czekajmy dłużej i dowiedzmy się czegoś nowego o sobie nawzajem już teraz! Sprawdźmy, co irytuje facetów, jeżeli chodzi o płeć piękną!

1# Huśtawka nastrojów

Cecha ta wyjątkowo wkurza mężczyzn. Mowa o sytuacji, kiedy kobieta jest dla swojego partnera urzekająco dobra, aby dosłownie po chwili nachmurzyć się z byle powodu. Jasne, wszyscy miewamy swoje gorsze chwile, jednak ich nadmiar bywa naprawdę męczący dla naszego otoczenia. Ileż można w końcu zadawać pytania w stylu „co ci jest?”, „no powiedz, co się stało”, nie uzyskując na nie konkretnych odpowiedzi.

2# Królowa dramy

Wszyscy znamy ten obrazek: kobieta przygotowuje się długo do wieczornego wyjścia na przyjęcie. Kiedy w końcu wychodzi z pokoju, pyta chłopaka lub męża o to, jak wygląda. Ten odpowiada, że „super, naprawdę ładnie”. Wtedy następuje ten spektakularny opad ramion, wywrócenie oczu i odpowiedź w stylu „To wszystko, co masz mi do powiedzenia? To po co ja tak się stroiłam? Wiedziałem, że wyglądam źle, nie mam się, w co ubrać, nigdzie nie wychodzę”. Mężczyzna musi teraz spędzić kolejne 30 minut na zapewnianiu, że jego partnerka wygląda pięknie oraz przepraszaniu, że wykazał wcześniej tak mało entuzjazmu…

3# Brak decyzyjności

W galeriach handlowych nie możecie zdecydować się, jakie ubrania kupić? Nad wyborem filmu w kinie, na który się wspólnie wybierzecie, debatujecie same ze sobą kilka dni? A może w restauracji macie kłopot z podjęciem decyzji, którą pozycję z menu wybrać na obiad? W takim razie mamy dla was złą wiadomość – irytujecie tym strasznie swoich wybranków. Nawet jeżeli głośno wam o tym nie mówią, uwierzcie nam, musicie przestać tak się zachowywać i zmienić ten aspekt życia. I to jak najszybciej.

4# Bałaganiara

Czy to ubrania porozrzucane po podłodze, filiżanki do kawy i talerze zostawione w zlewie, czy mokre ręczniki rzucone na łóżko – wszystkie te rzeczy potrafią być mocno irytujące. Zwłaszcza w sytuacjach, kiedy kobiety same mają tysiące wymagań odnośnie mężczyzn, a same nie potrafią zadbać o tak podstawową rzecz, jak czystość w domu.

5# Fałszywe zachowanie

Obłuda i fałsz kłuje w oczy mężczyzn. Przykład? Obgadujecie swoją przyjaciółkę, wytykacie wszystkie jej przywary, po czym, gdy spotykacie ją na ulicy, piszczycie ze szczęścia i wpadacie z impetem w jej ramiona. Serio? Kto się tak zachowuje? Takie rzeczy są jeszcze zrozumiałe, kiedy chodzicie do liceum, ale w dorosłym życiu faceci nie będą patrzyli na nie przyjaznym okiem.