w

To, co zobaczysz jako pierwsze, mówi wiele o twoich słabych i mocnych stronach

Każdy ma jakieś słabe i mocne cechy, warto być ich świadomym, aby doskonalić swoje słabości i wykorzystywać atuty. Rozpoznanie naszych zalet i wad może odpowiedzieć na wiele pytań, ułatwiając nam codzienne funkcjonowanie. Jak zdać sobie z nich sprawę? Okazuje się, że pomóc nam w tym mogą proste psychotesty.

Poniższy polega na wskazaniu pierwszej rzeczy, którą zauważymy na obrazku. Może ona zdradzić więcej niż się spodziewamy, pokazując słabe i silne strony osobowości. Pamiętaj, liczy się tylko to, co zauważyłeś jako pierwsze!

Co widzisz na obrazku?

Goryl

Brak ci pewności siebie. Zawsze oceniasz się z perspektywy innych i nie potrafisz dostrzec swoich zalet, których masz naprawdę sporo. Przeżywasz też wszystkie swoje błędy, co nie ułatwia ci doskonalenia się, do którego tak dążysz. Jesteś ambitny, ale brak ci odwagi do realizacji wyznaczonych sobie celów. Wszystko jednak próbujesz realizować na własną rękę i nie dasz sobie pomóc. Czasem warto odpuścić, żeby po prostu odpocząć. Przemęczenie może ci przynieść jedynie smutek i wypalenie.

Lew

Jesteś osobą, która na pierwszym planie stawia siebie. Cenisz sobie wolność i niezależność, jednak często działasz też pod wpływem emocji. Nie lubisz analizować, jesteś indywidualistą, który lubi chodzić własnymi ścieżkami. Nie będziesz kopiować innych, masz swoje plany i marzenia. Czasami jednak jesteś zbyt egoistyczny, co przeszkadza twoim bliskim. Warto od czasu do czasu rozważyć wzięcie czyjegoś zdania pod uwagę.

Ryba

Jesteś spokojny i nie pozwalasz sobie na to, żeby kierowały tobą emocje. Starasz się pomagać innym, masz w sobie dużo empatii i wyrozumiałości. Kochasz naturę i innych ludzi. Czasami jednak zbyt oddajesz się im, jednocześnie zapominając o sobie samym. Przez to niekiedy wydajesz się ludziom nudny i brakuje ci wytrwałości w realizacji własnych planów.

źródło: peacequarters.com/dobrewiadomosci.net.pl