w

Te męskie cechy przyciągają kobiety!

Mężczyzna musi być wysoki, dobrze zbudowany, mieć stabilną i dobrze opłacaną posadę, a przy tym być zabawny, pochodzić z dobrze sytuowanej rodziny, jednocześnie być majsterkowiczem, kucharzem, romantykiem i dobrym opiekunem dla dzieci…

Nieprawda! Wyidealizowany mężczyzna nie istnieje i nigdy nie istniał, a tak naprawdę to wszystko wcale nie jest potrzebne. Kobiety zwracają uwagę na coś zupełnie innego! Co to jest?

Empatia i wewnętrzne ciepło

Do pieniędzy i drogiego samochodu nie przytulisz się zimową nocą ani wówczas, gdy jest Ci źle na duszy. Do empatycznego, ciepłego i uczuciowego mężczyzny – jak najbardziej. Tych kilka chwil spędzonych razem w objęciach jest najlepszym lekiem na całe zło świata.

Ciepły i empatyczny człowiek zawsze zjednuje sobie innych ludzi, jest również o wiele bardziej atrakcyjny w oczach drugiej połówki.

Zaradność i odpowiedzialność

Mężczyzna nie musi być budowlańcem, architektem czy konstruktorem statków kosmicznych. Wystarczy, że będzie wiedział, do czego służy śrubokręt i młotek i nie będzie się bał pobrudzić rąk czy spodni przy naprawie samochodu, zlewu czy kół dziecięcego roweru.

Atrakcyjny facet to także ten, który potrafi przemyśleć konsekwencje zachowań i decyzji. To doskonały materiał na życiowego partnera i ojca!

Ambicje i chęć rozwoju

Facet, którego szczytem życiowych ambicji jest sączenie piwa przed telewizorem na kanapie, ma niewielkie szanse na powodzenie u płci przeciwnej. Kobiety uwielbiają inteligencję i ambicje u mężczyzn.

Może nie mieć pieniędzy ani dobrej posady, ale jeśli jest Pomysłowym Dobromirem i chce się rozwijać – to doskonały znak. Zawsze sobie poradzi i nie osiądzie na laurach!