w

10 cech u mężczyzn, które powinny wzbudzić Twój niepokój

Poznajesz go i wydawałoby się, że wszystko jest w porządku. Czasem jednak niektóre sytuacje zaczynają zwracać Twoją uwagę i z niepokojem zerkasz w przyszłość. Jeśli Twój facet objawia kilka z tych cech, bądź ostrożna i zachowaj czujność!

fot. Canva
fot. Canva

Empatia, a raczej… jej brak

Nie przejmuje się zbytnio problemami otaczającego go świata, bliskich oraz Twoimi. Kiedy obok komuś dzieje się krzywda, jest obojętny, nieczuły, niewzruszony. Pomyśl, że tak może być przez cały czas…

Samolubność

Twój partner bardzo pokazuje, że jest lepszy od innych, wychwala siebie pod niebiosa, a przy okazji gardzi innymi? Nikt mu nie może dorównać, jest najlepszy i najwspanialszy we wszystkim co robi… uciekaj!

Jest idealny

Czy on na każdym kroku chce udowodnić, że nigdy się nie myli? Każdy musi go podziwiać i klepać po ramieniu, chwaląc jaki to jest wspaniały? To człowiek, czy może paw? Z pewnością nie jest dla Ciebie!

Zazdrośnik jak się patrzy

Chciałby mieć Cię tylko dla siebie. Zakazy, awantury, obrażanie się… czy jesteś pewna, że chcesz codziennych awantur na dźwięk smsa lub wiadomości na messengerze?

Żarty, które nie bawią

Każdy ma inne poczucie humoru, ale niektórzy uwielbiają wbijać szpile zbyt dosadnie. Zauważyłaś, że Twój facet też tak ma? Chyba nie musisz tracić na niego czasu.

Miłość od pierwszego wejrzenia

Jeśli on wyznał Ci miłość nadzwyczajnie szybko, a ledwo się znacie… to nie może być normalny facet. Miłość wymaga czasu, poznania, zrozumienia. Można się w kimś zauroczyć, ale słowo KOCHAM wypowiedziane zbyt szybko powinno wzbudzić alarm.

Nerwus

Złości się z byle powodu, ma wahania nastrojów i ciężko przewidzieć, jak zachowa się tym razem? A Ty wciąż jesteś sfrustrowana, żeby przypadkiem nie powiedzieć czegoś, co go rozgniewa. To nie jest facet dla Ciebie!

Zabawa w ciche dni

Dorośli ludzie rozmawiają. Nawet jeśli mają między sobą pewne nieścisłości i konflikty, rozmowa to najlepszy sposób komunikacji. Jeśli Twój facet obraża się jak dziecko i często miewacie ciche dni, zmykaj nim będzie za późno!

Taki z niego biedaczek…

Bo on ma takiego pecha w życiu, tyle rzeczy na niego spada, nikt go nie kocha. A Ty taka misjonarka, że będziesz go ratować z każdej opresji. Pracę załatwisz, lekarza, znajomych, obiad… jesteś gotowa na wychowywanie dziecka, zanim je jeszcze urodzisz?

Nigdy nie będziesz najważniejsza

Wszystko jest ważne, poza Tobą. W końcu Ty zrozumiesz, a on może stawiać inne kwestie ponad Tobą i Waszą relacją. Mama, brat, siostra, koledzy – to oni są i będą jego życiowym priorytetem.