w

Te 5 cech kobiety przyciąga każdego mężczyznę. Masz je?

Niektóre kobiety działają na mężczyzn niczym magnez. Nie robią nic nadzwyczajnego, a nie mogą opędzić się od facetów, co często wzbudza lekką zazdrość wśród ich koleżanek. Jak to robią? Czy jest jakiś trik, który stosują, że są lepsze od innych? Okazuje się, że to nie czyny, a pewne cechy, które działają na mężczyzn przyciągająco!

czy partner to twój najlepszy przyjaciel
Fot. Pexels.com

Odwaga

Każdy mężczyzna to zdobywca. Adrenalina to ich drugie imię i uwielbiają poznawać wszystko to, co nowe. Jeśli kobieta wykazuje się odwagą i chęcią przygody, mężczyzna czuje, że jest szczęściarzem. Faceci lubią kobiety, które chętnie poznają nowe miejsca, nie mają nic przeciwko spontanicznej zmianie planów, czy takie, które bez strachu spędzą noc na campingu pod gwiazdami.

Poczucie humoru

Umówmy się, mężczyźni najlepiej czują się w towarzystwie swoich kumpli, z którymi mogą wymieniać sprośne żarty i żadna kobieta ich za to nie gani. Ale jeśli facet spotka kobietę o podobnym poczuciu humoru do jego kolegów, taką, która nie obraża się o żarty na temat blondynek, zaczyna zauważać w niej coś intrygującego. W końcu nie jest sztywna, a fochy nie są jej drugim imieniem. Czy trafił na ideał?

Wrażliwość

Mężczyźni lubią czuć się potrzebni. Obecnie coraz więcej kobiet chce być samowystarczalnych. Facet jednak lubi zadbać o kobietę, przytulić ją kiedy jest jej źle, porozmawiać o jej obawach, być dla niej wsparciem. Jeśli ta nie boi się pokazać mu swojej wrażliwej strony, z pewnością sprawi to, że zwróci na nią uwagę.

Pozytywna energia

Kto lubi spędzać czas z kimś, kto non stop narzeka, ma humory i o wszystko się obraża? Zdecydowanie nikt. Kobieta, która zaraża pozytywną energią, uśmiecha się, żartuje i jest radosna to ideał dla każdego faceta. W końcu dobry humor udziela się każdemu!

Spontaniczność

To najlepsza z cech, którą mężczyźni uwielbiają w kobietach. Spontaniczność pozwala na wspaniałe wspomnienia, odkrywanie nowego, nieznanego i poznawanie siebie z zupełnie innej perspektywy. Spontaniczne kobiety to najlepsze partnerki, ponieważ wciąż pozwalają mężczyźnie zdobywać to, co nieznane. A jak wiemy – to prawdziwi łowcy.