w

Sygnały, które świadczą o tym, że w relacji chodzi mu tylko o jedno

Spotykacie się już od pewnego czasu, a Ty zaczynasz żywić do niego coraz głębsze uczucia. Wydaje Ci się, że staje się on dla Ciebie kimś naprawdę ważnym, ale zupełnie nie czujesz tego z jego strony. Zupełnie nie wiesz co zrobić i zastanawiasz się, kim właściwie dla niego jesteś… Dziewczyną? Koleżanką? Kochanką?

Jeśli nie jesteś dla niego priorytetem, a jedynie opcją, uciekaj.
Jeśli nie jesteś dla niego priorytetem, a jedynie opcją, uciekaj. / Canva

Jeśli zauważasz w Waszej relacji poniższe sygnały, to znak, że on wcale nie zaangażuje się w ten związek tak, jak Ty byś tego oczekiwała.

Nie ufasz mu

Chociaż bardzo byś chciała, nie potrafisz mu w 100% zaufać. Jesteś nieco podejrzliwa, a mężczyzna wielokrotnie Cię już zranił. Chciałabyś mu zaufać, ale obawiasz się, że ponownie wykorzysta Twoje uczucia i dobre serce. Podświadomie wiesz, że powinnaś uciekać, ale wciąż coś trzyma Cię przy nim blisko. Nie bądź nigdy z kimś, komu nie możesz w pełni zaufać, czuć się bezpiecznie i spokojnie zasypiać u jego boku.

Łączy Was tylko intymność

On dzwoni zawsze wtedy, kiedy ma ochotę. Spotykacie się tylko w jednym celu, zawsze kończy się to tak samo. Kiedy proponujesz wyjście na kolację czy do kina, on zawsze upewnia się, że potem wylądujecie u Ciebie, ewentualnie u niego. Nie poznałaś jego znajomych ani rodziny. Uwielbia spotykać się wieczorami, kiedy jest nastrojony na zbliżenie. Nie obnosi się publicznie z czułością – nie trzyma Cię za rękę. Uwierz, to się już nigdy nie zmieni.

On ma inne priorytety

Bycie w relacji oznacza, że każde z Was jest dla siebie najważniejsze. On niestety nigdy nie zrobił z Ciebie priorytetu. Każdy jest ważniejszy od Ciebie, Twoich uczuć i potrzeb. Spotkania proponuje w ostatniej chwili, a jeśli jest ważny mecz, potrafi odwołać je nawet na chwilę przed. Dziewczyno, czy rzeczywiście chcesz czekać na łaskę tego człowieka? A może warto poszukać kogoś, dla kogo będziesz najważniejsza? Odpowiedz sobie sama.