w

5 rzeczy o które NIGDY nie powinien prosić Cię mężczyzna

Dla miłości jesteśmy w stanie zrobić wiele. Jeśli znajomość tego wymaga szukamy kompromisów i zmieniamy swoje przyzwyczajenia. Wzajemne słuchanie siebie i dbanie o swoje potrzeby jest bowiem niezwykle ważną wartością.

Nie znaczy to jednak, że dla drugiej osoby powinniśmy rezygnować z tego kim jesteśmy i spełniać jej wszystkie prośby.

Zobacz, o co nigdy nie powinien prosić Cię żaden mężczyzna!

Zerwanie kontaktów z przyjaciółmi

Nawet jeśli twój mężczyzna z jakiegoś powodu nie polubi twoich znajomych nie powinien prosić cię o ograniczenie lub zerwanie z nimi kontaktu. Masz prawo do wyboru z kim chcesz utrzymywać znajomości, bez względu na jego antypatie. Prośba, abyś zrezygnowała z dotychczasowych przyjaźni pokazuje, że twój partner chce cię mieć na wyłączność, a to nigdy nie jest objawem zdrowego związku.

Zmiana wyglądu

Słyszysz, że powinnaś ubierać się inaczej lub koniecznie zmienić fryzurę na taką, jaka mu się podoba? Zastanów się, czy są to niewinne sugestie, czy może chęć, abyś upodobniła się do wzoru kobiety, jaki twój mężczyzna posiada w swoich wyobrażeniach. Dostosowując się do jego upodobań, możesz szybko zatracić przejawy swojej indywidualności.

Pokazywanie prywatnych wiadomości

Twierdzisz, że nie macie przed sobą tajemnic? To świetnie! Jeśli jednak musisz udowadniać swojemu partnerowi, że jesteś wobec niego uczciwa, to znak, że w waszym związku brakuje kluczowej kwestii, jaką jest zaufanie. Kontrolowanie i przeglądanie prywatnych wiadomości może być przejawem chorobliwej zazdrości bądź zaborczości, która z biegiem czasu będzie się nasilać.

Rezygnacja z zawodowych planów

Kiedy spotkasz prawdziwą miłość twoje plany będą równie ważne, jak plany twojego mężczyzny. Nigdy nie usłyszysz więc, że powinnaś zrezygnować ze swojej kariery, bo jest ona mało ważna. Jeśli tobie daje szczęście, to znak, że jest odwrotnie.

Godzenie się na złe traktowanie ze strony jego bliskich

Słyszysz pod swoim adresem niewybredne komentarze, a twój partner prosi cię, abyś nie robiła problemu? Stawianie własnego spokoju i braku konfliktów ponad twoje samopoczucie nie świadczy o niczym dobrym. Godząc się na tego typu prośby pozostaniesz w związku, w którym nigdy nie otrzymasz prawdziwego wsparcia.