w

Nie czekaj na miłość, jeśli nie przychodzi. Żyj swoim życiem tu i teraz

To nasze ciotki, babki, a czasem i mamy nauczyły nas – kobiety – że miłość to najlepsze, co może nas w życiu spotkać. Że trzeba na nią czekać, rozglądać się, bo to nasze przeznaczenie. A przecież życie ma tyle do zaoferowania.

Miłość jest piękna, ale pojawi się w odpowiednim momencie i absolutnie nie trzeba wyglądać za każdy róg, czy aby przypadkiem za chwilę nie wejdzie na nasz ganek.

Jeszcze przyjdzie czas na miłość

Teraz jest czas na Ciebie. Nie trać najpiękniejszych lat życia na siedzenie wieczorami w domu, bo przyjaciółki w tym czasie randkują. Zamiast tego znajdź ludzi, którzy również potrzebują spotkać kogoś, kto wypełni ich czas towarzystwem, uśmiechem, wspomnieniami. Jedźcie na wakacje, róbcie rzeczy, o których do tej pory tylko mówiliście.

Realizujcie marzenia, abyście mogli powiedzieć, że to był cudowny czas. Jeszcze cudowniejszy będzie czas, kiedy będziecie robić to z miłością. Ale ona przyjdzie. Nie czekaj.

Czas to najcenniejsze, co masz

Ile razy mówiłaś, że coś zrobiłabyś inaczej, lepiej, gdybyś tylko mogła cofnąć czas? A gdyby tak niczego nie żałować? Bo w końcu wszystko jest po coś. Błędy, decyzje, nagrody, smutki, łzy, radość. Gdyby nie to, co wydarzyło się w Twoim życiu, nie byłoby tego, co wydarzy się już niedługo. Za chwilę.

Żyj po swojemu

Jeśli wciąż słyszysz wokół pytania o kawalera, ślub, zaręczyny i dzieci, przyjmij własną strategię.

Możesz odbijać piłeczkę, możesz być niemiła, ale możesz też żartować. Możesz opowiadać o tym, jak piękne masz życie, a na miłość jesteś otwarta, tylko jeszcze nie przyszła. Bo na każdego przychodzi czas i wiesz, że na Ciebie również. Bo los ma dla Ciebie świetny plan, teraz jeszcze pozwala Ci realizować swoje marzenia jako singielce, a już za jakiś czas może się to całkowicie zmienić.