w

Kiedy on naprawdę kocha? 4 niezawodne sygnały!

Związki damsko-męskie to temat rzeka, a miłość jest równie piękna, co skomplikowana. Gdy początki relacji są pełne wątpliwości, a szczerość uczuć nie jest wcale taka oczywista, warto przyjrzeć się swojemu partnerowi i odczytać sygnały, które mimowolnie Ci daje. Jak zyskać pewność, że on naprawdę kocha? Sprawdź, co mówi jego zachowanie!

fot. unsplash.com

Chce spędzać z Tobą czas

Jesteście w związku, a więc często się spotykacie i razem wychodzicie: na spotkania ze znajomymi, na zakupy i randki. Czujesz, że Twój partner jest blisko Ciebie i chce spędzać z Tobą każdą wolną chwilę, bo bliskość to dla niego priorytet. Jeśli jesteście w stałym kontakcie, a Twój facet czasami dzwoni do Ciebie tylko po to, żeby usłyszeć Twój głos, to jasny znak, że jego uczucia są szczere.

Kiedy on naprawdę kocha – chce, żebyś była szczęśliwa

Jeśli o kogoś dbamy, chcemy, aby ta osoba była szczęśliwa. Twój partner wychwytuje zmiany w Twoim nastroju i poprawia Ci humor, gdy tego potrzebujesz? Każdy mały gest pokazuje, że nie jesteście sobie obojętni! On chce, żebyś była szczęśliwa, dlatego w gorsze dni odpędzi chandrę i będzie Cię rozśmieszał odganiając smutki.

Okazuje uczucia

Nie każdy chętnie okazuje uczucia i o nich mówi, dlatego warto zwracać uwagę na najdrobniejsze gesty. Zakochany mężczyzna utrzymuje kontakt wzrokowy i pragnie bliskości – może po prostu niespodziewanie złapać Cię za rękę albo przytulić.

fot. unsplash.com

Twój partner nawet nieświadomie pokazuje, że za Tobą tęskni. Wysyła zabawne wiadomości albo dzwoni w ciągu dnia, a przede wszystkim interesuje się tym, co mówisz. Pamięta szczegóły z ostatnich rozmów? Jeśli tak, coś musi być na rzeczy!

Wspólne plany na przyszłość

Snucie planów na bliższą i dalszą przyszłość to niepodważalny znak, że Twój facet myśli o Tobie poważnie. Mogą to być poważne deklaracje albo nieśmiałe aluzje – każda z nich jest równie ważna i świadczy o jego zaangażowaniu w rozwój Waszej relacji.

Sygnałem, że partner naprawdę wiąże z Tobą swoją przyszłość są także zmiany, które wprowadza we własne życie: wybiera kolejny odcinek Twojego ulubionego serialu zamiast meczu z kolegami? To musi być miłość!