w

Kandydat na męża czy zwykły podrywacz? 5 zachowń, które powinny wzbudzić twoją czujność

Istnieją kobiety, które lubią przelotne i niezobowiązujące znajomości. Zdecydowana większość szuka jednak czegoś trwałego i rokującego na przyszłość. Na ich drodze czasami pojawiają się natomiast mężczyźni, którzy są tylko stratą czasu. To pełnoetatowi podrywacze. Komplementują, mamią i obiecują gruszki na wierzbie, a kiedy przychodzi czas deklaracji okazuje się, że… ślad po nich zaginął.

Co może świadczyć o tym, że właśnie poznałaś typowego podrywacza?

Narzucanie szybkiego tempa znajomości

Mężczyzna, który lubi zdobywać względy kobiet, nie marnuje czasu. Poznasz go po tym, że szybko zacznie snuć wspólne plany na wieczór, weekend, czy zbliżające się wakacje. Będzie starał się również jak najbardziej skrócić czas wzajemnego poznawania się. Oprócz tego możesz zauważyć pozbawione skrępowania dążenie do kontaktu cielesnego, nawet jeśli ledwo co poznałaś jego imię.

Zbyt duża pewność siebie

Tym, co powinno wzbudzić twoją czujność jest zbyt mocno uwidaczniająca się pewność siebie. Nawet nie zdążysz odpowiedzieć czy jesteś chętna na spotkanie, kiedy usłyszysz… jak będzie ono wyglądało. Mężczyzna ten po prostu uzna, że nie ma innej opcji, niż twoja chęć poznania go bliżej.

Zasypywanie komplementami

Typowy podrywacz od pierwszego momentu poznania będzie zasypywał cię komplementami. Może chwalić twój wygląd, ale również umiejętności, których tak naprawdę w wielu przypadkach jeszcze nie mógł zbyt dobrze poznać. Po czasie zauważysz również, że lubi mówić miłe słówka nie tylko do ciebie, ale również do obsługującej was kelnerki czy przypadkowo napotkanej koleżanki.

Krótkotrwałe relacje

Podczas rozmów, w których będzie opowiadał o sobie, raczej nie usłyszysz historii o długim i poważnym związku z jego przeszłości. Najprawdopodobniej ma na swoich koncie intensywne, lecz krótkotrwałe relacje. Żeby nie wyjść na osobę, która nie lubi stabilizacji, wspomni o nich lakonicznie lub wyjaśni, że do tej pory nie był gotowy na prawdziwy związek.

Zła opinia

Choć warto samemu poznać danego człowieka, zanim wyrobi się o nim zdanie, w tym przypadku nie należy lekceważyć ostrzeżeń płynących z otoczenia. Jeżeli kolejna osoba mówi ci, że z tym panem raczej nie stworzysz świetlanej przyszłości, zazwyczaj są ku temu powody. Może to błędy przeszłości, a może stały sposób funkcjonowania. Decyzja, czy zechcesz zaryzykować i wejść w taką znajomość należy do ciebie.