w

Jesteś singlem? To nie powód do zmartwień!

Już od jakiegoś czasu nie masz pary, a na horyzoncie nie widać zmian. Zaczynasz się martwić, że życie w pojedynkę jest Ci pisane już na zawsze. Co prawda jesteś przyzwyczajona do tego stanu, ale jednak chciałabyś go zmienić.

Nie szukaj jednak szczęścia na siłę – ono przyjdzie samo. Pamiętaj o kilku korzyściach, jakie płyną z wolnego stanu!

Pełna niezależność

I to w pełnym tego słowa znaczeniu. To, co jedni odbierają jako samotność, inni nazywają niezależnością. I bez wątpienia coś w tym jest. Jakkolwiek to zabrzmi, ale żyjąc w pojedynkę, nie musisz godzić się na tyle kompromisów – zwłaszcza tych, które wynikają z życia pod wspólnym dachem.

Możesz prowadzić życie towarzyskie bez ograniczeń, oddać się w pełni swojemu hobby, a gdy masz bałagan w mieszkaniu to… to jest Twój bałagan i nikt nie będzie wytykał go palcami!

Możliwości poznawania dowolnej liczby ludzi

Bogate życie towarzyskie (jeśli oczywiście je lubisz) to niepowtarzalna okazja do poszerzania grona swoich znajomych. A nowi ludzie to nowe możliwości i horyzonty myślenia. To z kolei najlepszy sposób na ubogacenie wewnętrzne – a to profit, jaki wniesiesz do związku w przyszłości!

Czas tylko dla siebie

Pod tym kryje się wszystko, co dotyczy Twojej osoby. Hobby, sposób spędzania czasu, a nawet samotne wieczory przemyśleń, w czasie których nikt nie będzie Ci przeszkadzał. Nie musisz rezygnować z żadnej części siebie – czy to o hobby, czy o wymagającą pracę, która zajmuje Ci większość dnia, chodzi!