w

Zdecydowanie lepiej być singielką niż tkwić w nieudanym związku!

Bycie singlem nie zawsze wiąże się z samotnością, a bycie w związku z jej brakiem! Czasem tkwienie w nieudanej relacji, która nie daje nam szczęścia tylko po to, aby nie być samą, po prostu nie ma sensu.

fot. unsplash.com

Poznaj powody, dla których lepiej być singielką niż tworzyć związek z niewłaściwą osobą!

Wolność

Bycie w związku daje Ci pełną wolność wyboru co, gdzie i z kim w danym momencie będziesz robić. Nie ma zazdrości, kłótni, kompromisów. Robisz tylko to, co chcesz i tylko to, na co Ty osobiście masz ochotę.

Lepiej być singielką – Zadawalasz jedynie siebie

Kiedy nie jesteś w związku nie musisz zwracać uwagi na poglądy, upodobania i plany drugiej osoby. Wszystko robisz w sposób, który odpowiada jedynie Tobie. Poza tym masz zdecydowanie więcej czasu na przyjemności i zachcianki.

Szczęście

Bycie singlem to doskonały czas, aby popracować nad sobą i swoją samooceną. To moment, kiedy masz czas na realizację własnych planów, wyznaczanie celów i marzeń. Nie jesteś w związku? Doskonale! Zrób teraz wszystko, aby polubić siebie i dopiero potem zaangażuj się w nową relację.

Lepiej być singielką – Masz jedynie własne problemy

Kiedy jesteś singielką, to dotyczą Cię jedynie własne problemy. Nie musisz tracić czasu, energii, nerwów i humoru na rozwiązywanie cudzych problemów i wysłuchiwanie życiowych dramatów.

Oczywiście w związku jest to normalne, ale kiedy w Waszej relacji jedynie Ty jesteś stroną słuchającą i pomagającą, to uciekaj jak najprędzej!