w

Zdecydowanie lepiej być singielką niż tkwić w nieudanym związku!

Bycie singlem nie zawsze wiąże się z samotnością, a bycie w związku z jej brakiem! Czasem tkwienie w nieudanej relacji, która nie daje nam szczęścia tylko po to, aby nie być samą, po prostu nie ma sensu.

Poznaj powody, dla których lepiej być singielką niż tworzyć związek z niewłaściwą osobą!

Wolność

Bycie w związku daje Ci pełną wolność wyboru co, gdzie i z kim w danym momencie będziesz robić. Nie ma zazdrości, kłótni, kompromisów. Robisz tylko to, co chcesz i tylko to, na co Ty osobiście masz ochotę.

Lepiej być singielką – Zadawalasz jedynie siebie

Kiedy nie jesteś w związku nie musisz zwracać uwagi na poglądy, upodobania i plany drugiej osoby. Wszystko robisz w sposób, który odpowiada jedynie Tobie. Poza tym masz zdecydowanie więcej czasu na przyjemności i zachcianki.

lepiej być singielką

Szczęście

Bycie singlem to doskonały czas, aby popracować nad sobą i swoją samooceną. To moment, kiedy masz czas na realizację własnych planów, wyznaczanie celów i marzeń. Nie jesteś w związku? Doskonale! Zrób teraz wszystko, aby polubić siebie i dopiero potem zaangażuj się w nową relację.

Lepiej być singielką – Masz jedynie własne problemy

Kiedy jesteś singielką, to dotyczą Cię jedynie własne problemy. Nie musisz tracić czasu, energii, nerwów i humoru na rozwiązywanie cudzych problemów i wysłuchiwanie życiowych dramatów.

Oczywiście w związku jest to normalne, ale kiedy w Waszej relacji jedynie Ty jesteś stroną słuchającą i pomagającą, to uciekaj jak najprędzej!