w ,

Jesteś introwertykiem? Ten prosty test da tobie odpowiedź!

Za podział ludzkich typów osobowości odpowiedzialny jest Carl Jung, który znalazł punkty wspólne i określił ludzi, jako ekstrawertyków i introwertyków.

Większość ludzi na świecie jest ekstrawertykami, ale to introwertycy zmieniają i kształtują świat.

Różnorodność ludzi jest ogromna, każdy uważa się za innego i choć możemy szukać punktów wspólnych, to zawsze jest duże prawdopodobieństwo, że stawiając obok siebie dwie identyczne na pozór osoby, znajdzie się wiele różnic. Dzięki temu świat jest bogaty i pełen niespodzianek.

Ten test, pokaże w jakim stopniu jesteście introwertykami, a w jakim ekstrawertykami.

Znajdź podane elementy, staraj się zrobić to jak najszybciej.

1# Rogalika

2# Balon

3# Cukierek

4# Guzik

Jeśli znalazłeś wszystko łatwo, oznacza to, że jesteś introwertykiem. Szybko i sprawnie odnajdujesz wszystkie szczegóły. Nie lubisz okazywać emocji i wolisz się przysłuchiwać rozmową niż je rozpoczynać. Spokój odnajdziesz w zaciszu domowym.

Jeśli nie mogłeś znaleźć podanych elementów i szybko znudziła się ci ta zabawa, i szukałeś tylko gotowych odpowiedzi, jesteś ekstrawertykiem. Jesteś aktywny, emocjonalny i szukasz kontaktu z innymi ludźmi. To daje ci satysfakcję i napędza cię do działania.

Jeśli nie mogłeś znaleźć szczegółów, ale starałeś się spędziłeś nad testem sporo czasu. To świadczy, że jesteś typem ambiwalentnym, cenisz spokój, ale nie stronisz od ludzi. Łatwo znajdujesz nić porozumienia z innymi.

źródło: brightside.me/mysli.pl